• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Надійні прилади для інкубаторів, і не тільки.

Як Ви бажаєте вирішити питання автоматизації свого інкубатора?

• Я довіряю автоматиці заводу-виробника.

Голосов: 0 0.0%
  • Я би замінив заводську автоматику на складнішу, але заводського виготовлення.

• Я би встановив автоматику, розроблену людьми, що особисто займаються інкубацією.

Голосов: 5 100.0%
  • Я хочу самостійно розробити і виготовити прилади автоматики.

• Всего проголосовало
    5

lukrom

Осваивается на форуме
Маємо з братом три інкубаційних шафи "Універсал-55". Років десять назад купили їх на розпродажі збанкротілої прахофабрики. Щоб це старе барахло почало давати прибуток і не потребувало круглодобового чергування, прийшлося розробити і виготовити прості і надійні прилади для його автоматизації. Повірте, по справжньому надійну техніку не так легко знайти.
Конструювання електроніки - моя професія і хоббі, тому сьогодні я пропоную всім, хто хоче вдосконалити, а головне - зробити надійнішим свій інкубатор, власні розробки:
- цифрові терморегулятори з сигналізацією,
- багатоточкові термометри з сигналізацією,
- регулятори вологості з сигналізацією,
- реле-таймери для різних механізмів перевороту.
Всі прилади власної розробки і виробництва. Гарантія. Ремонт (навряд чи знадобиться).

Прилади можна використати не тільки в інкубаторах. Теплиці, парники, вирощування грибів і т.д.

Середня вартість -700грн.
Кого зацікавили мої прилади, пишіть на e-mail: lukrom@ukr.net

4.jpg p03.jpg WP_000243.jpg WP_000246.jpg

Последнее редактирование:

индикатор

Активный форумчанин
В Украине достаточно светлых голов, чтобы сделать подобную автоматику. Чем именно ваши изделия отличаются от аналогичных - напишите особенности работы, примененные детали, цены. Желательно фото ваших 3-х "Универсалов" в рабочем состоянии, вместе с закладкой яиц и прочие подробности.
Просто фраза "самые надежные из самых разнадежных" не впечатляет

lukrom

Осваивается на форуме
Чем именно ваши изделия отличаются от аналогичных?
а) В Україні море талантів! Але де вони, коли потрібні?
б) Ніколи не стараюсь винайти велосипед. Якщо є потрібна річ за прийнятну ціну - купую.
в) Аналогів деяких приладів просто немає, принаймні по співвідношенню ціна-якість.

Наприклад, постало завдання вияснити, як змінюється температура в різних місцях закладки при різних положеннях механізму перевороту.
Як результат розробки - чотирьохточковий термометр (датчики DS18B20, довжина кабелів на замовлення до 20м) з установкою аварійного значення (для включення сигналізації) по кожному датчику з точністю 0,1 гр.С. Корпус під DIN-рейку (як на фото). Блок живлення - імпульсний (150-300В), гальванічна розв'язка з мережею 220в. Яскравий червоний індикатор (висота 0,56"), покази якого видно і вдень, і вночі з відстані 5м. Просте керування (три кнопки) та підлючення на розємах (після першого підключення викрутка не потрібна).
Вартість - 700 грн.

индикатор

Активный форумчанин
с 700гр и надо было начинать. За эти деньги есть заводские блоки Лина с влажностью и переворотом.
Надежность это величина статистическая, а я так понял, статистика Ваших блоков ограничена 3-мя шт, установленными на ваших инкубаторах Универсал и отработавших 1 сезон.
Кстати - фото инкубаторов настоятельно плз в студию, ибо есть естественный вопрос - если у человека в работе (в работе, карл) 3 стойки инкубатора универсал, то на...(зачем) ему копеечный заработок на термоблоках.
И насчет 4-х точечных измерителей... Да хоть 20-ти точечные - что потом? - либо срабатывание по наибольшему (наименьшему) либо изменение алгоритма циркуляции или что? Это все привязано к конкретным особенностям корпуса, системы вентиляции и не может полноценно быть реализовано на любом инкубаторе.

Последнее редактирование:

Тина

Активный форумчанин
Скажіть буд ласка, а які терморегулятори кращі для саморобних інкубаторів? Буду вдячна за відповідь.

lukrom

Осваивается на форуме
Скажіть буд ласка, а які терморегулятори кращі для саморобних інкубаторів? Буду вдячна за відповідь.
Доброго дня. Перш за все, скажіть, будь ласка, яку ціль Ви перед собою ставите: вбити час, розважитися, виростити курчат для свого господарства, підзаробити трошки, чи організувати невеликий бізнес. В кожному з випадків моя відповідь буде іншою.

Свої прилади я рекомендую для середніх і великих інкубаторів, з об'ємом камери 0,4 - 8 куб.м. Тоді дохід швидко покриє капіталовкладення.
Чужі прилади рекламувати не буду. Як я вже говорив раніше: якщо б у продажі буда потрібна річ за прийнятну ціну - купив би, а не витрачав безцінний час на розробку і виготовлення.

Рахую обов'язком сказати свою думку про продукцію, що продається під назвою "ЛІНА". Маю на увазі "терморегулятор в ваш инкубатор цифровой высокоточный бесконтактный" та подібні. По-перше, серед продукції, яку пропонує "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ"ЛИНА" нічого подібного немає, подивіться самі: (http://www.lina.com.ua/index.php?page=catalog&menu=20.05). Виробники просто використали популярний бренд. По-друге, конструкція даних виробів НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЖИТТЯ, так як з ціллю зменшення собівартості, конструктори знехтували безпекою покупців, бо в приладах використано конденсаторні блоки живлення, і в будь-який момент на датчику температури може бути присутня СМЕРТЕЛЬНА ФАЗА 220В.
Ось що самі виробники про це пишуть:
цитата:
"Техника безопасности:
Запрещается эксплуатация с поврежденной изоляцией и проводом датчика температуры. Не погружать температурный датчик в воду, т. к. он не герметичен. Монтаж, загрузку и выгрузку инкубатора производить при отключенном от сети терморегуляторе. Не разбирать и не производить ремонт терморегулятора в подключенном состоянии." кінець цитати.

Так що використання дешевої продукції, що продається під назвою "ЛІНА", чи подібної навіть не розглядаю.

Тина

Активный форумчанин
Доброго дня. Перш за все, скажіть, будь ласка, яку ціль Ви перед собою ставите: вбити час, розважитися, виростити курчат для свого господарства, підзаробити трошки, чи організувати невеликий бізнес. В кожному з випадків моя відповідь буде іншою.

Свої прилади я рекомендую для середніх і великих інкубаторів, з об'ємом камери 0,4 - 8 куб.м. Тоді дохід швидко покриє капіталовкладення.
Чужі прилади рекламувати не буду. Як я вже говорив раніше: якщо б у продажі буда потрібна річ за прийнятну ціну - купив би, а не витрачав безцінний час на розробку і виготовлення.

Рахую обов'язком сказати свою думку про продукцію, що продається під назвою "ЛІНА". Маю на увазі "терморегулятор в ваш инкубатор цифровой высокоточный бесконтактный" та подібні. По-перше, серед продукції, яку пропонує "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ"ЛИНА" нічого подібного немає, подивіться самі: (http://www.lina.com.ua/index.php?page=catalog&menu=20.05). Виробники просто використали популярний бренд. По-друге, конструкція даних виробів НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЖИТТЯ, так як з ціллю зменшення собівартості, конструктори знехтували безпекою покупців, бо в приладах використано конденсаторні блоки живлення, і в будь-який момент на датчику температури може бути присутня СМЕРТЕЛЬНА ФАЗА 220В.
Ось що самі виробники про це пишуть:
цитата:
"Техника безопасности:
Запрещается эксплуатация с поврежденной изоляцией и проводом датчика температуры. Не погружать температурный датчик в воду, т. к. он не герметичен. Монтаж, загрузку и выгрузку инкубатора производить при отключенном от сети терморегуляторе. Не разбирать и не производить ремонт терморегулятора в подключенном состоянии." кінець цитати.

Так що використання дешевої продукції, що продається під назвою "ЛІНА", чи подібної навіть не розглядаю.
Я маю невеликий саморбний інкубатор для виводу птиці для себе. Десь розміром на 60 гусиних яєць. Курині не рахувала, не було потреби. Є в ньому механічний терморегулятор, ось і все. Тож запитую для придбання додаткового (на всякий випадок) який провірений, удосконалений.

lukrom

Осваивается на форуме
Я маю невеликий саморбний інкубатор для виводу птиці для себе. Десь розміром на 60 гусиних яєць. Курині не рахувала, не було потреби. Є в ньому механічний терморегулятор, ось і все. Тож запитую для придбання додаткового (на всякий випадок) який провірений, удосконалений.
Рекомендую свій РТЛ-3.
- датчик DS18B20, довжина кабеля - 3м (або на замовлення),
- корпус - під DIN-рейку, ширина, як 3-фазний автоматичний вимикач,
- імпульсний блок живлення (від 85 до 265 В 50/60 гц), гальванічна розв'язка з мережею 220В.
- виходи 3-и реле 10А 250В:
1-й для керування нагрівом,
2-й для підключення додаткового ТЕНа, або сигналізації падіння температури,
3-й для підключення вентилятора охолодження, або сигналізації зростання температури

В невеликих інкубаторах, як Ваш, дуже важливо вчасно отримати сигнал про падіння (або зростання) температури, бо остигають чи нагріваються вони набагато швидше, ніж великі.
У мене терморегулятор підключений до GSM- сигналізації, яка повідомить про аварію, де б ти не був.

GSM- сигналізацію сам не конструював, тому що в продажі є надійні, і за прийнятну ціну.

Мій прилад та контактні дані на ОLX: (https://www.olx.ua/obyavlenie/dlya-nkubatora-termoregulyator-dlya-inkubatora-regulyator-vlazhnosti-IDpGqYU.html#3da9a02bc0;promoted)

Вложения

lukrom

Осваивается на форуме
В другу чергу, у Вашому випадку, варто хоча б контролювати вологість, бо Ви згадали про гусей, які потребують більшої уваги при інкубації.
Ну і наостанок, ідеально було б автоматизувати процес перевороту. Ми в ліжку перевертаємось самі, а гусята чекають, коли ж ми їх перевернемо з належаного боку.

serega UA

Moderator
Команда форума
Наскільки я зрозумів Ваші вироби релейного типу?
Які реле використовуєте?
Тобто терморегулятор це один виріб, регулятор вологи інший? А як наприклад два в одном?

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,343
Пользователи
2,038
Новый пользователь
ElenaVesna
Сверху