• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Наші експерименти

Юрій S

Активный форумчанин
:rolleyes: :(:(:(bawlingpng Шкода, я б не відмовився від приза та і від бонуса також би не відмовився...
можу надіслати яйця напівдомінантів, у тещі візьму :) а таких гібридів практикують для сміху і для отримання старанних невеликих квочок ))) шовколегбар був би цікавим :)

Romashka

Ветеран форума
можу надіслати яйця напівдомінантів, у тещі візьму :) а таких гібридів практикують для сміху і для отримання старанних невеликих квочок ))) шовколегбар був би цікавим :)
Дякую!) Я на таку породу не маю наразі місця... :) Треба спочатку розширюватися...:rolleyes:

Юрій S

Активный форумчанин
Цього півника-бентамку схрестили з палевою шовковою куркою і отримали таку нешовкову дочку )))

hredirect2 (1).jpghredirect2.jpg

Вложения

Romashka

Ветеран форума
Mistura de Galo com galinha d'angola - Aniversário de 2 anos
Півень плюс цесарка... o_O :);:;:

Юрій S

Активный форумчанин
Виявляється, буває сплешевий блакитно облямований червоний віандот (Splash Blue Laced Red Wyandotte) чи якось так :) І якщо його раптом схрестити з куркоюгрюнлегеркою, отриманою від шлюбу австралорпа з амерауканою, то вийде отака блакитна курка :)

Splash Blue Laced Red Wyandotte.jpgSplash Blue Laced Red Wyandotte roo x Black Olive Egger Hen(who is believed to be a Black Aust...jpgSplash Blue Laced Red Wyandotte roo x Black Olive Egger Hen(who is believed to be a Black Aust...jpg

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,325
Пользователи
1,990
Новый пользователь
Nadin
Сверху