• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Наші експерименти

Romashka

Ветеран форума
Я згадав оце обговорення, тому й спитав ))
Так, я подумав.... думати легко :) ;) а от технічно і фізично це втілити в життя в моїх умовах це стало важко... В мене нема гектарів площі в наявності а місця не вистарчає для маранів... цього року мав 8 півнів..... на другий рік, якщо буде усе добре, то думаю що можливо буде і 10.... у мене тьма роботи над тим питанням яке я собі задав... і хочеться оримати результат чим поскоріше.... хотілося хоча б за яких 2 роки.... тому не маю ні часу а ні місця щоб з цим бавитися.... мені вистарчає забавки з маранами... купа ліній, а тому і купа комбінацій.... Боюся, щоб не прийшлося ще ліквідовувати і легбарів і брекелів та і араукан... тому якось так. :)

Сергій

Ветеран форума
Так, я подумав.... думати легко :) ;) а от технічно і фізично це втілити в життя в моїх умовах це стало важко... В мене нема гектарів площі в наявності а місця не вистарчає для маранів... цього року мав 8 півнів..... на другий рік, якщо буде усе добре, то думаю що можливо буде і 10.... у мене тьма роботи над тим питанням яке я собі задав... і хочеться оримати результат чим поскоріше.... хотілося хоча б за яких 2 роки.... тому не маю ні часу а ні місця щоб з цим бавитися.... мені вистарчає забавки з маранами... купа ліній, а тому і купа комбінацій.... Боюся, щоб не прийшлося ще ліквідовувати і легбарів і брекелів та і араукан... тому якось так. :)
Птахівництво - це шлях, а не сьогоденний результат :)

Последнее редактирование:

Юрій S

Ветеран форума
На 4,5 місяці ще й не дуже скороспілі. У мене легорнка у 5 занеслась. Ці навряд чи занесуться у 5. Хоча...
От і занеслась сьогодні - 5 місяців і 2 дні. Цікаво, що колір яйця (посередині) не білий, як у мами хайсекс вайт, а більше від батька-домінанта. З лівого боку яйце від хайсекс, з правого - від бентамки.

IMG-03b8f17e8a60099b80c94b9b1b77ed85-V.jpg

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,374
Пользователи
2,118
Новый пользователь
Edja
Сверху