• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Нью -Гемпшир

Сергій

Ветеран форума
Це у кого основа дика азійська? У гемпшира?
Оп'ять трохи не попали, у гемпшира основа пшенична)))
А як ви кажете "жовта колумбія" може мати в основі будь який з трьох типів основи, дикий, дикий азійський та пшеничний...
Та я й не попадав. Подивився в калькулятор кольорів. Звичайно, там не було вказано породи, але був вказаний колір "золота колумбія з чорним візерунком". У віконці навпроти гену Е стояло "куріпчатий/коричневий". Очевидно, для цього окрасу буває і такий варіант гену Е. Якщо натиснути на віконечко, то там випадають і інші варіанти цього гену для цього окрасу, всього у мене вийшло 6 варіантів. Перерахувати? Чи самі подивитесь? Який саме варіант є у конкретної лінії нью-гемпширів, не знаю, курей цієї породи у мене нема (і не було), це був мій висновок на основі літературних даних. А по конкретній лінії треба конкретно й дивитись і вивчати генетику саме цієї лінії. Бо один і той же окрас можуть давати різні групи генів. Думаю, це Ви знаєте не гірше (а може, й краще) за мене :)

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху