• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Окраси перепелів

irena24

Активный форумчанин

Манчжурський


Італійський


На американському сайті називається тибетський, мабудь у нас його називають англійським чорним


Тибетський смокінговий, теж мабудь з тих що в нас називають англійським смокінговим


Шоколадний


Рудий смокінговий (скарлет смокінг-scarlett tuxedo)


Червоний. (Red).


Розета


Тибетський і ранж (range)


Кремовий і лавандовий


Сніжний


Сріблястий
 

irena24

Активный форумчанин
В мене колись були сріблясті. Але якісь не вдалі. З 20 яєць вивелося 6 штук лиш, і ті щось хиліли. До дорослого віку доросло 2 курки і півник. Ваги було біля 160гр, неслися теж через день. З'їли їх)) розводити не було кого. Не знаю чи то через колір в них імунітет поганий (колір ніби як вивели опроміненням самців японських перепелів), чи то порода така, чи то мені не дуже якісне яйце попалося і того такі кволі були. Єдиний плюс-тушка в них світла
 

G R E Y

Активный форумчанин
А итальянский это кто? Половину окрасов не виделwoot
 

irena24

Активный форумчанин
Більш детально про цих перепелів (вага, яйценосність) не знаю. З рідкісних окрасів в нас зустрічала лишень сріблястих, які й одразу купила як диковинку, але виявились невдалі. Якби десь ще зустріла, то б придбала ще раз. Зараз пошукаю табличку кого з ким зхрестити щоб вийшли такі окраси. Але більшість схрещувань там на основі сріблястих, бо вони мають ген освітлювач.
 

irena24

Активный форумчанин
Five mutants, plus the wild-type, were evaluated to determine the mode of inheritance of plumage color in Japanese quail. Brown (E) is incompletely dominant to its wild-type allele (e+) and epistatic to yellow (Y). The phenotypic expression of the heterozygote (E/e+) is a brown bird with tan shafts. Shafts are heavier for quail that are brown/yellow (E/e+, Y/y+). White (wh) is recessive to its wild-type allele (Wh+) and complementary with brown (E). Tuxedo types result when at least one E and only one wh gene are present together. Yellow (Y), which is lethal in the homozygote, is dominant to its wild-type allele (y+). Sex-linked imperfect albino (al), sex-linked recessive dark-eyed dilute (alD ) and their wild-type allele (Al+) form a triple allelic series with the heterozygote (al/alD ) tending to be lighter in color than alD /alD or alD/0.
 

irena24

Активный форумчанин
Japanese quails expressing the wild type (AL*N), cinnamon (AL*C), and sex-linked imperfect albinism (AL*A) phenotypes.F2.medium.gif
 

irena24

Активный форумчанин
Truax (1979) crossed the brown and wild-type quail, which yielded all shafted progeny in the F1 generation. He concluded that the brown E allele was incompletely dominant over the wild-type (e+) allele. We set up four test crosses between wild-type (e+/e+) and shafted (E/e+) parents, as described in the materials and methods section. According to Mendelian ratios, we expected that the progeny would segregate 1:1 for the wild-type and shafted. Our results were skewed, but the difference was not significant by chi-square analysis (χ2 = 2.8): of the total 70 progeny obtained, 28 were wild-type and 42
were shafted, giving instead a wild-type:shafted ratio of 1:1.5.
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Цікаво...Придбала якісь нові перепела під назвою одіозною,а вони схожі ...Завтра піду роздивлюсь краще,їм три тижні.
 

irena24

Активный форумчанин
А я все окрасами далі цікавлюсь...може ще кому згодиться
1фото: перо по гену У: А -дикий окрас , В - жовтий (як в манчжурців), С - темний палевий, D - палевий
2016-04-26_22.34.28.jpg 2016-04-26_22.38.58.jpg 2016-04-26_22.42.33.jpg Screenshot_2016-04-26-22-48-41.png
Ген У:
У/У - летальний,
у+/у+ - дикий окрас,
У/у+ - жовтий (У домінантний до у+),
Уf2/y+ - темний палевий(домінантність часткова),
Уf2/Yf2 -палевий,
Yf2/Y - не відомо

2 фото: добові перепелята по гену У
A- Уf2/Yf2 (палеві), B- Yf2/y+ та Yf2/У (темно-палеві), С- У/у+ (жовті, манчжурці), у+/у+ (дикі)
3 фото: дорослі перепела
А- палевий півник Yf2/Yf2, B- палева курка Yf2/Yf2, С- темно-палевий півник Уf2/y+(та Yf2/Y), D- темно-палева курка Уf2/y+(та Yf2/Y)

В алелі Y можливо ще є ген Yf, але або він те саме що й Yf2, або дуже рідкісний. Як взаємодіє ген Yf з іншими не знаю (в неті нема самого дослідження, лишень посилання на нього і що цей ген стосується такої породи як австралійська). ВзаємодіяYf2та Уf не відома (досліджень не проводили, лишень допустили теоретично що Yf2 домінантний до Y).

Це все із статті.. (4 фото -назва і автор) шукати в оригіналі в ел.бібліотеці Jurnal of heredity www.jhered.oxfordjournals.org В мене переклад "вільний"- лишень кілька речень щодо пояснень до фото
 
Останнє редагування:

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі