• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Органічна перепілка

Ishtvan

Активный форумчанин
Що таке стандартні умови і чим вони відрізняються від органічних умов утримання?
Маю на увазі клітковий (інтенсивний) метод утр. а різниця майбуть в усьому - натуральні корма, умови утр. наближені до природніх і таким чином створючи всі необхідні умови в якійсь мірі цим самим ощастливлюєте птаха у порівнянні з клітковим... .:cool:

Последнее редактирование:

Діма 7

Ветеран форума
Маю на увазі клітковий (інтенсивний) метод утр. а різниця майбуть в усьому - натуральні корма, умови утр. наближені до природніх і таким чином створючи всі необхідні умови в якійсь мірі цим самим ощастливлюєте птаха у порівнянні з клітковим... .:cool:
Так вище я писав потримати перепілку в "ощастливлюваних " умовах. А Ви пишете що вже все пройшли і перевірили.
Запитання:
1)Яку вагу і за який час буде набирати ощастливлена перепілка?
1)Скільки яєць буде нести ощастливлена перепілка? І чи буде нестися взагалі?

Ishtvan

Активный форумчанин
Так вище я писав потримати перепілку в "ощастливлюваних " умовах. А Ви пишете що вже все пройшли і перевірили.
Запитання:
1)Яку вагу і за який час буде набирати ощастливлена перепілка?
1)Скільки яєць буде нести ощастливлена перепілка? І чи буде нестися взагалі?
Та ні, (при чому тут поліція, якщо грім порося вбив???). Вибачте але мною там нема написаного, що ( органіку ) я вже створив і перевірив, це вже ваша власна ілюзія. За кліткове (інтенсивне) так, в цьому плані нема питань зможу розповідати а з приводу органіки я лише тільки міркую... . І взагалі доводжу до вашого відому, що (Органічну) перепілку як в Україні так і в світі ще не створено, через ряд об'єктивних причин, хоча в деяких господарствах України є де що (наближені) умови до (органічних) а видають аматори - перепілкарі за повноцінні (органічні) і таким чином вводять в оману українських споживачів. То ж в мене немає більше ні якого наміру в подальшому (ощастливлювати) ваші хибні думки. Амінь!!! :cool:

Діма 7

Ветеран форума
Органічне перепілка буде дуже дорога... Оскільки їх продуктивність та набір маси різко впаде. Попробуйте для початку виростити 10 перепілок, а також потримати 10 перепілок в умовах "органічності". Напевно, Ваш запал зразу закінчиться.... Влюбому випадку буде цікаво почути Ваш висновок
Ну що до (потримати) вирощування перепелів в стандартних умовах то це вже для мене перегорнута сторінка ще в 2002 році, лише залишились інтелектуальні наробітки такі як власна але не зареєстрована порода (крос), упаковка (прес форма) на 12 яєць., патент - консерви з перепелиних яєць, технічні умови - мариновані перепелині яйця, бізнес - план то що. То ж органічна перепілка залишається на перспективу. Так що як бачите зацікавленість (запал) ще тримається, ну і жити в надії, сподіваючись на щось краще, це завжди позитив... ))) :)

Діма 7

Ветеран форума
І взагалі доводжу до вашого відому, що (Органічну) перепілку як в Україні так і в світі ще не створено, через ряд об'єктивних причин
Що не створено - я в курсі. Вони втрачають свою продуктивнісь. Тому і написав щоб Ви перевірили свої думки і плани на 10 перепілках.

Ishtvan

Активный форумчанин
Я вже писав, що яєчна продуктивність може й не розглядатися тому що дійсно (вихлоп) буде не вдалим, а по м'ясу (тему) потрібно як вивчати, розробляти так і удосконалювати, над чим я власне і працюю + реєстрація авторського права на винахід... .
* ( Органічна Перепілка на м'ясо ) з 25/02. 2021року.

Ishtvan

Активный форумчанин
Похвально Юрію, як за звичай такі відео надихають тільки на позитив... .)))

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,360
Пользователи
2,095
Новый пользователь
54288
Сверху