1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Особенности кормления кур

Тема в разделе "Корма и кормление", создана пользователем АлексИр, 14 ноя 2014.

1. Николай Калиниченко

Николай Калиниченко Активный форумчанин

Симпатии:
    285
    Баллы:
    63
    Я думаю сварить компот из калины и отдать курят зимой лучше чем давать покупную химию. В калине полно витаминов. И кислота в калине есть, а курям сейчас кислота очень нужна
    chubatiuk нравится это.
  2. Дід Панас

Дід Панас Форумчанин

Симпатии:
    10
    Баллы:
    8
    Дякую. Візьму до уваги.
    А це хіба може статись, якщо воду злити? Я вважав, в моєму випадку зерно може скоріш запліснявіти. Тому й роблю невеличкими порціями.
    І це погано? Бо я читав в рецепти навіть додають дріжжи.
  3. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    1.856
    Баллы:
    113
    Так в свіжих ягодах більше вітамінів....
    Elena 123 нравится это.
  4. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    1.856
    Баллы:
    113
    При одніх умовах утримання, різні породи мають різну продуктивність...
  5. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    591
    Баллы:
    93
    Зранку - мішанка яка складпється: 80% - варена картопля або каша з кукурудзи і пшениці (2/3 і 1/3) +10% всякі кухонні відходи якщо нема то сирий тертий кормовий буряк + 10% соняшникова макуха (макуху запарюю кипятком, заодно кури отримують теплу мішанку в холодну погоду)+ мясо-кісткова мука або готова біодобавка (дозування на упаковці пише)
    Обід - зараз нічого, коли почну збирати яйця на інкубацію то трохи балую комбікормом.
    Вечеря - дроблене зерно 2/3 кукурудзи і 1/3 пшениці.

Несуться (як на цю пору та в холодному карнику) добре..щодня 4-5 яєць на 10 курок брам. Але минулого року яєць нанесли вже перед новим роком, а цього року щось занеслися аж з средини січня. Брами не є дуже яйценосною породою, але не так бояться холодів і несуться взимку. А 5 брекелів поки що дають 2-3 яйця на тиждень- чекають тепла. Домінанти взагалі поки халтурять. Так що порода має значення.
    Якщо у вас ломани, то вони все ж таки є більше фабричною породою ніж для дому, а фабрична курка повністю покаже свій потенціал тільки у фабричних умовах-тепло, світло, збалансований корм.
    У курки котра несеться гребінець і сережки більш насиченого кольору, котра ні-блідіші.
    Обов'язково світло до 10 вечора. Якщо не несуться як слід то пробуйте додавати макухи, рибо-кісткового борошна (купувати те яке сильніше смердить рибою), пророщену пшеницю (я не даю не люблю з нею гратися- вчасно не змінити воду і вона вкривається пліснявкою).
    Последнее редактирование: 11 фев 2019
    Дід Панас нравится это.
  6. Elena 123

Elena 123 Активный форумчанин

Симпатии:
    291
    Баллы:
    63
    Спасибо )))
    Віктор Боровець нравится это.
  7. Slonik

Slonik Ветеран форума

Симпатии:
    1.766
    Баллы:
    113
    Хочу вступиться за Доминантов . В начале ноября купил 15 молодых курочек ( по словам продавца - 4-х месячных ) , через полтора месяца - первое яйцо . Две курицы пропали ( все дружно зачихали и захрипели , еле выходил ) . Сейчас на 13 курей - 8-10 яиц в день . Вчера рекорд - 12 . Подсвечиваю утром и вечером , а в сильный мороз подтапливаю красной лампой .
  8. alexandr

alexandr Активный форумчанин

Симпатии:
    208
    Баллы:
    43
    Кабель через счетчик или от соседа?Стоимость яиц будет высокая если своим подтапливать без субсидии.
  9. Slonik

Slonik Ветеран форума

Симпатии:
    1.766
    Баллы:
    113
    Счетчик 2-х зонный . Свет - диод -3 Вт , лампа - 175 Вт .
  10. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.946
    Баллы:
    113
    Якщо хочете давати курям вітаміни через калину, давайте її сиру. Термічна обробка руйнує вітаміни. Ви витратите час, газ і дасте курям корм майже без вітамінів.
    Elena 123, Валентина 77 и chubatiuk нравится это.