• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Особливості годування кур

Дарія

Осваивается на форуме
Добрий день! Багато читала форум, тому вирішила зареєструватися. Багато чого цікавого для себе знайшла, але є декілька питань, на які не знайшла однозначних відповідей. Можливо, хтось знає і зможе підсказати...
1. Хтось давав курам насіння льону? Мені порадили давати по 1 столовій ложці у мішанку місяць, потім перерва місяць і знову давати.
2. Яка норма повареної солі на кг мішанки, або на голову?
3. Ще чула пораду підкісляти воду яблучним оцетом, є сенс?
4. Можно в мішанку додавати житній солод? (купила для випікання хлібу, зараз не потрібен...)

Про себе. Займаюсь курами 4 роки, але постійно шукаю різні варіанти збільшити якість харчування (ну й удешевити звичайно). Кури є 2.5 річні і 6 місячні, несуться непогано. тьфу-тьфу
 

Юрій S

Ветеран форума
Добрий день! Багато читала форум, тому вирішила зареєструватися. Багато чого цікавого для себе знайшла, але є декілька питань, на які не знайшла однозначних відповідей. Можливо, хтось знає і зможе підсказати...
1. Хтось давав курам насіння льону? Мені порадили давати по 1 столовій ложці у мішанку місяць, потім перерва місяць і знову давати.
2. Яка норма повареної солі на кг мішанки, або на голову?
3. Ще чула пораду підкісляти воду яблучним оцетом, є сенс?
4. Можно в мішанку додавати житній солод? (купила для випікання хлібу, зараз не потрібен...)

Про себе. Займаюсь курами 4 роки, але постійно шукаю різні варіанти збільшити якість харчування (ну й удешевити звичайно). Кури є 2.5 річні і 6 місячні, несуться непогано. тьфу-тьфу
Добривчір )
Думаю, норму солі можна вирахувати, орієнтуючись на рецептуру комбікормів. Чогось я її курам не додаю :)
Про льон не чув, а якийсь підкислювач наче в комбікорм додають. І дріжджі додають, і соняшниковий фуз... Чого тільки не додають )))
У вас так багато солоду? То можна пекти хліб, сушити його і потроху давати курам - там буде і солод, і сіль... Жартую )))
Недавно надибав в YouTube відео Олександра, який робить комбікорми ("Сучасний фермер") - він там непогано розказує про різні складові кормів.
 
Останнє редагування:

Пані Олеся

Форумчанин
1. Хтось давав курам насіння льону? Мені порадили давати по 1 столовій ложці у мішанку місяць, потім перерва місяць і знову давати.
Можна додавати все це в маслах: лляне, соєве та соняшникове. Для деяких кур насіння льону замале і слизьке, вони його просто не з'їдатимуть. А в олії отримають всі у рівних пропорціях, якщо добре перемішати.

3. Ще чула пораду підкісляти воду яблучним оцетом, є сенс?
Я так роблю. У літку перевага, що на поїлках не утворюється плівка. Ну і кислоти розріджують жири, тому кури, по ідеї, не повинні бути жирні. На жир оцет в нашому господарстві ніяк не впливає :confused:

Про сіль можу сказати, що перевищення норми призводить до проблем з печінкою у несучок.
 

Дарія

Осваивается на форуме
Добривчір )
Думаю, норму солі можна вирахувати, орієнтуючись на рецептуру комбікормів. Чогось я її курам не додаю :)
Про льон не чув, а якийсь підкислювач наче в комбікорм додають. І дріжджі додають, і соняшниковий фуз... Чого тільки не додають )))
У вас так багато солоду? То можна пекти хліб, сушити його і потроху давати курам - там буде і солод, і сіль... Жартую )))
Недавно надибав в YouTube відео Олександра, який робить комбікорми ("Сучасний фермер") - він там непогано розказує про різні складові кормів.
Дякую за відповідь! Але я комбікорм даю обмеженно, в основному натуральні продукти.
 

Юрій S

Ветеран форума
Дякую за відповідь! Але я комбікорм даю обмеженно, в основному натуральні продукти.
Ми теж тільки малим курчатам даємо комбікорм. А дорослих годуємо зерном і вологими мішанками, в які додаємо рибне борошно і, за потреби, сірку та премікс... Ну і зелень, ракушка окремо.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,197
Користувачі
2,295
Новий користувач
Luda1
Угорі