• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Пасіка

1984pavlik

Активный форумчанин
Я з Житомира. Краще будинок з 5 сімей. Дах має бути пірамідою. Це найкращий варіант для стабілізації тиску та лікування. Якщо знайду дам креслення. Я з батьком такий робив в минулому році.
Поділитесь фото готового будиночка,дуже цікаво.В нас все в процесі планування,фото я скинув для прикладу.Ми так і рахували,що на один лежак потрібно 4-5 сімей.
 

Бортник

Ветеран форума
Для підтримки теми, та й взагалі для знайомства з бджільницьким загалом нашого форуму трошки про мою пасіку та й взагаі про мед та бджолопродукти (лише початок).
 

Бортник

Ветеран форума
У минулі вихідні виставив своїх, окрім нуклеусів. Поверхневий огляд показав що кормів лишилося небагато хоча з осені залишив достатньо. Та й зима була м‘якою.... Через це раджу усім якнайскоріше оцінити запаси кормів та додати при необхідності. Бо весна буде не з легких...
 

Сергій

Ветеран форума
Хлопці, якщо дозволите, пофлудю трохи в цій темі.:) Бджолами цікавлюсь давно, але ніколи не тримав. Ще в школі просив батьків придбати мені декілька вуликів, але вони відмовили, вирішили, що, мабуть, не впораюсь. Але інтерес до теми не вщухав, тому навіть якось купив і прочитав книжку "Якщо ви маєте бджіл", автора не пам'ятаю. Здається, ця книжка і досі в мене є. Зараз часу займатись ще й пасікою в мене нема, а інтерес є:) Тому цікавить будь-яка інформація про бджіл. А декілька років тому просив хлопця, що возив мені корм (теж Міша звати) продати мені одного вулика із бджолами. Кажу, поставлю у саду, може урожай на деревах буде більшим. Міша бджіл не продав, сказав, що ними треба займатись, а так вони тільки сусідів покусають:) Ну, це був вступ:) Тепер буду задавати дурні питання:) Кажуть, що біля бджіл багато роботи. Ну, може й не так багато, але треба регулярно щось робити. А як же дикі бджоли живуть, ніхто біля них нічого не робить, а вони непогано себе почувають?
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі