• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Павлин заболел. Помогите

Владислава

Форумчанин
Печінка того іншого павича. У них певно однакова проблема. Хоча не завжди можна роздивитись по фото...
Печінка іншого павича була відправлена на експертизу, і не мала в собі ніяких вірусів і хвороб, вона просто почала розкладатись від іншої причини, в цілому орнітолог сквзав, що це можливо збій в організмі. Тому що я оглядала решту органів і вони були чисті, та виглядали здоровими. Screenshot_2019-11-27-15-30-23-736_com.viber.voip.jpg

Владислава

Форумчанин
Печінка того іншого павича. У них певно однакова проблема. Хоча не завжди можна роздивитись по фото...
Спочатку взагалі підозрювали туберкульоз, однак в жодної птахи у дворі нема ніяких порушень, тим більше зараз сезон різки гуся та качки, періодично перепілки, ні одна печінка не виглядати хворою. І жодна птиця від хвороби не загинула. А померлий павич був в'ялий з моменту покупки, нажаль це мої перші павичі, і я не знала, що це патологічний спокій.

Люся

Осваивается на форуме
А що має бути на фото? Павлін як павлін, трохи в'ялий. Ось почитала про гістомоноз, дуже схоже, один є симптом, що запах посліду дуже чути, він рідкий і має темно зелений колір, але я нажаль не знаю, чи у павлінів є така особливість, чи дійсно варто лікувати гістомоноз. Павліни в мене вперше, і коли вони жили в курнику, я не звертала уваги який вони мають послід...Препарати в мене є потрібні, трихопол и метронідазол маю. Може варто спробувати? Підкажіть дозування?
Дайте метронідазол ветеринарний0.25 гр на кг живої ваги. Зробіть пілюлю і в клюв. Якщо печінка ще не некрозна, буде жить. Лікувати 5 днів. Давайте, гірше не буде.

roo

Активный форумчанин
Добрый вечер, Владислава! Как там павлиша? ;:;:

Владислава

Форумчанин
Добрый вечер, Владислава! Как там павлиша? ;:;:
Здравствуйте, все хорошо, малыш поправляется, на искусственном вскармливании уже набрал вес др 1.200, допивает трихопол. Активно поедает комнатные растения на окнах и шкодничает)

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,260
Пользователи
1,877
Новый пользователь
Kolbrok
Сверху