• Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Підкажіть!

Серафима

Форумчанин
Добрий день! Підкажіть ,чим краще випоіти курчат. Два дні назад під квочкою вивелись кохи. Чогось вони якісь мляві.Погано ідять. Даю мультигейн стартовий. Поносять зеленим. Не хотіла я давати ім антибіотики. Тепер не знаю ,що краще дати .Знайшла дома норофлокс 10%.

Дианка

Форумчанин
Подскажите, пожалуйста, а любую тырсу можно использовать в качестве подстилки для цыплят?

Светлана

Ветеран форума
Добрий день! Підкажіть ,чим краще випоіти курчат. Два дні назад під квочкою вивелись кохи. Чогось вони якісь мляві.Погано ідять. Даю мультигейн стартовий. Поносять зеленим. Не хотіла я давати ім антибіотики. Тепер не знаю ,що краще дати .Знайшла дома норофлокс 10%.
Кохи лупляться слабшими за інших курчат.Чекаю вашого дзвінка.

Romashka

Активный форумчанин
SOS! Курча вивернуло лапку як вилуплювалось... Чим можна йому допомогти, якщо можна?

Вложения

• 31.8 KB Просмотры: 14

Юрій S

Активный форумчанин
SOS! Курча вивернуло лапку як вилуплювалось... Чим можна йому допомогти, якщо можна?
Здається, це не просто вивернуло, його ж не тягнули при народженні, як теля :) Це може бути пов'язано з якоюсь халепою під час інкубації. У нас такі були - "шпагатики". Запалені суглоби, кричить, перекидається... Няньчили, в'язали ноги, годували/поїли - не помогло...

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,238
Пользователи
1,846
Новый пользователь
Wesiren
Сверху