• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Підкажіть!

helen52

Форумчанин
Дякую Вам за інформацію по АСД! Якщо курчата його спокійно пили у Вас, то і в мене мабуть будуть пити. Я також попробую цього року трохи попоїти цим препаратом (щоб самій розібратись), ще раз пораджуся з тим ветеринаром, яка мені пропонувала АСД , вона сама тримає птицю і поїть .

Що до профілактичних та лікарських препаратів. У мене дочка радиться з нашими досвідченими форумчанами і старається купити ветпрепарати в оригінальній упаковці від виробника. Дуже часто, дрібна розфасовка деяких препаратів по 10 мл (нашого місцевого розливу) взагалі не дає ніякого ефекту.

Ті препарати, які давали в мене хороший результат:
Вітаміни - Інтровіт А (1 л ). Даємо з 1-го дня з перервами.
Від глистів і паразитів - Промектин (1 л). Даємо з третього- четвертого місяця по інструкції (коли гуляють на вулиці), або коли рубаю якесь курча і бачу глисти.
Кокцидостатики - Байкокс (по інструкції), Солікокс (по інструкції), Трисульфон (коли у частини курчат понос із кров'ю, даємо всім хто живе разом).
Противірусні - Альбувір (1л) (хрипи у деяких курчат, даємо всім, хто живе разом).
Гепатонік (1л) -(після антибіотиків і промектину для очищення печінки). Коли печінка хвора в плямах, то нічого не допоможе .
Бровадез (1л) - можна дизенфікувати яйця, інвентар, приміщення та ін.
Себацил (1л) - від всяких кровососів (воші, кліщі), обробляти тільки приміщення . Одного року побризкали на вулиці курей, то 1 здохла через 10 годин, а деякі пару днів ходили як п'яні.
В мене індичка сиділа довго на яйцях (20+20 днів) у неї були воші, на курчат також вони перелізли. Отрутою побоялась 1-денних бризкати. Посипала трохи квочку і курчат кормовою сіркою. Воші зникли. Але курчат забрала від індички в ящик в хату (в хліві було ще холодно).
 
Останнє редагування:

roo

Активный форумчанин
Дякую Вам за інформацію по АСД! Якщо курчата його спокійно пили у Вас, то і в мене мабуть будуть пити. Я також попробую цього року трохи попоїти цим препаратом (щоб самій розібратись), ще раз пораджуся з тим ветеринаром, яка мені пропонувала АСД , вона сама тримає птицю і поїть .

Що до профілактичних та лікарських препаратів. У мене дочка радиться з нашими досвідченими форумчанами і старається купити ветпрепарати в оригінальній упаковці від виробника. Дуже часто, дрібна розфасовка деяких препаратів по 10 мл (нашого місцевого розливу) взагалі не дає ніякого ефекту.

Ті препарати, які давали в мене хороший результат:
Вітаміни - Інтровіт А (1 л ). Даємо з 1-го дня з перервами.
Від глистів і паразитів - Промектин (1 л). Даємо з третього- четвертого місяця по інструкції (коли гуляють на вулиці), або коли рубаю якесь курча і бачу глисти.
Кокцидостатики - Байкокс (по інструкції), Солікокс (по інструкції), Трисульфон (коли у частини курчат понос із кров'ю, даємо всім хто живе разом).
Противірусні - Альбувір (1л) (хрипи у деяких курчат, даємо всім, хто живе разом).
Гепатонік (1л) -(після антибіотиків і промектину для очищення печінки). Коли печінка хвора в плямах, то нічого не допоможе .
Бровадез (1л) - можна дизенфікувати яйця, інвентар, приміщення та ін.
Себацил (1л) - від всяких кровососів (воші, кліщі), обробляти тільки приміщення . Одного року побризкали на вулиці курей, то 1 здохла через 10 годин, а деякі пару днів ходили як п'яні.
В мене індичка сиділа довго на яйцях (20+20 днів) у неї були воші, на курчат також вони перелізли. Отрутою побоялась 1-денних бризкати. Посипала трохи квочку і курчат кормовою сіркою. Воші зникли. Але курчат забрала від індички в ящик в хату (в хліві було ще холодно).
Дуже вдячна Вам за таку скору і детальну відповідь! Щодо дрібної розфасовки препаратів - у нас такий самий досвід, на жаль, як і у Вас...
 

Mihalich61

Ветеран форума
Ті препарати, які давали в мене хороший результат:
Інтровіт А (1 л ).
Промектин (1 л).
Байкокс , Солікокс , Трисульфон
Альбувір (1л)
Гепатонік (1л)
Бровадез (1л) -
Себацил (1л) -
Посипала трохи квочку і курчат кормовою сіркою.
А интересно , они ещё живы или уже забальзамированы.
O pop.gif
 

helen52

Форумчанин
А интересно , они ещё живы или уже забальзамированы.
O pop.gif
Дякую, Mihalich, за те, що Ви переживаєте за мою птицю. В мене з весни до листопада було до 120 шт. Всі добре себе почували. Зараз трохи більше 70 шт. Мало місця в хлівах. З жовтня деякі мої "пташки" почали нестися. У січні вже несуться всі.
Деякі препарати (по 1л ) (Альбувір, Гепатонік ) випоювали всього один-три рази. Пішли вже на утилізацію.
Використали повністю тільки вітаміни Інтровіт .
Промектин, Бровадез, Себацил будемо ще використовувати навесні (перевірю інструкції і терміни придатності). Якщо препарати вже не придатні - купимо свіжі (на всякий випадок), тому, що ми живемо далеко від столиці, у нас нема якісних препаратів. За прививки я взагалі промовчу.
Дорослу птицю взимку нічим не поїмо з ветпрепаратів. В хліві шансів комусь захворіти - дуже мало. Для цього напоготові є сокира.
Наші дорослі "пташки" їдять домашню суміш (зернові і інші кормові добавки), гарбузи, буряки, картоплю, сушену кропиву. Трохи коригуємо добавку кальцію, дивимось на те, щоб не було деформованих яєць і виливків. Чистимо підлогу через 2-3 дні, насєсти кожен день. Підстилаємо свіжою соломою кожен день, коли висока вологість. "Глибокою" підстилкою не користуємось.
Чекаємо весни, сонечка і зеленої трави. Будуємо плани на майбутнє. Шкода, що життя таке коротке......
 

Світлана

Активный форумчанин
Привіт форумчани. Дуже треба ваша допомога. Така історія. Купила я 25 штук місячних курчат. На наступний ранок замітила в них соплі і хрипи. Коли брала, я в агонії не прислуховувалась до них, чи вони тоді чхали. Пропоїла ветаптечкою, не допомогло. Пропоїла від глистів, теж хриплять. Поїла ще окремо сульфацилом і трисульфоном, вони ще падли здихати почали. В ветаптеці дали ще порошок метронидазол, даю 3 день. Так ще до того, мої бірківські дорослі захворіли тою фігньою. 5 днів трисульфона плюс три дні альбендазол, до попи. Я в шоці, що робити. В мене кілька квочок індичок., одну викину ла в теплицю на город з малими (індичата+мускусні каченята). Ще одна сидить на курячих яйцях і качка мускусні сидить, куди діватись від болячки. Яєць не їм, молодняк не продаю щоб зараз не розповсюджувати. Що робити?
 

roo

Активный форумчанин
Привіт форумчани. Дуже треба ваша допомога. Така історія. Купила я 25 штук місячних курчат. На наступний ранок замітила в них соплі і хрипи. Коли брала, я в агонії не прислуховувалась до них, чи вони тоді чхали. Пропоїла ветаптечкою, не допомогло. Пропоїла від глистів, теж хриплять. Поїла ще окремо сульфацилом і трисульфоном, вони ще падли здихати почали. В ветаптеці дали ще порошок метронидазол, даю 3 день. Так ще до того, мої бірківські дорослі захворіли тою фігньою. 5 днів трисульфона плюс три дні альбендазол, до попи. Я в шоці, що робити. В мене кілька квочок індичок., одну викину ла в теплицю на город з малими (індичата+мускусні каченята). Ще одна сидить на курячих яйцях і качка мускусні сидить, куди діватись від болячки. Яєць не їм, молодняк не продаю щоб зараз не розповсюджувати. Що робити?
За моїм досвідом, при хрипах і соплях допомагає тертациклін та тілозін. Але Ваші курчата вже стільки всього випили nailbiting Може, їх краще підтримати вітамінами? А також і всіх інших птахів. А бірківським я б спробувала все ж таки дати тертациклін або тілозін.
 

Світлана

Активный форумчанин
За моїм досвідом, при хрипах і соплях допомагає тертациклін та тілозін. Але Ваші курчата вже стільки всього випили nailbiting Може, їх краще підтримати вітамінами? А також і всіх інших птахів. А бірківським я б спробувала все ж таки дати тертациклін або тілозін.
А чим продезинфікуватм все, щоб потім малі не набралися зарази.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі