• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Підкажіть!

Юрій S

Ветеран форума
woot woot woot woot woot woot woot woot то напевно ті родичі годували день і ніч тих бідолашних свиней лише і тільки лише самою кропивою і то в кінських дозах нон стоп.... А напевно самі знаєте, коли свиня голодна, то буде їсти і сам пісок і саму тирсу... та і запакується тим, та і в кінцевому ноги догори.... Я нікому не раджу і не намовляю так робити, але ми каченятам з першого - другого дня даєм з яйцем дрібнесенько нарізано а індичатам і курчатам трішки пізніше також дрібненько нарізано...
Мішанку вони робили з кашею і картоплею, але чи не привчили поступово, чи великими шматками різали - не знаю...
 

roo

Активный форумчанин
А як його правильно дозувати ?
Я ж не знаю, який у Вас. За інструкцією бажано дозувати. Ми користувались Бровалевамізолом в порошку. Розчиняли у добовій дозі води розраховану за вагою курей певного загону кількість порошку.
 

Роман70

Активный форумчанин
А з якого віку курчатам дають антигельмітні препарати з профілактичною ціллю?
 

Tuara

Осваивается на форуме
можно теорию подтянуть ? при приеме трисульфона почему запрещена инкубация, чем грозит? ну, то есть нарушени в чем-то конкретном или абстрактное "вредно"
гугл по этому поводу молчит
 

Юрій S

Ветеран форума
можно теорию подтянуть ? при приеме трисульфона почему запрещена инкубация, чем грозит? ну, то есть нарушени в чем-то конкретном или абстрактное "вредно"
гугл по этому поводу молчит
І ми мовчимо :) Читав тут на форумі чийсь допис, що людина інкубує успішно яйця, зібрані під час випоювання курам антибіотиків. Не думаю також, що на фабриках від батьківського стада весь час збирають яйця тільки в період без антибіотиків...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі