• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Півника Амераукана

Олег---

Ветеран форума
Може запитаю глупість...але: Амераукана то та сама араукана тільки з хвостом? Чи є ще якісь відмінності?

Сергій

Ветеран форума
Може запитаю глупість...але: Амераукана то та сама араукана тільки з хвостом? Чи є ще якісь відмінності?
От якби ти вступив у групу у фейсбуці "Араукана України", то б вже давно знав відповідь на це питання, бо я там докладно розписав відмінність араукан, амераукан і грюнлєгерів.:) А тепер доводиться відповідати тут: ні, амераукана - це окрема порода, хоч при її створенні використовувалась араукана. Амераукана - це ж американська порода. Це - для лінивих розводчиків, які хочуть їсти голубі яйця. В Америці амераукана відрізняється від їхнього варіанту араукани (там араукана без бороди, з щіточками або без). Ми ж розводимо європейський варіант араукани, часто з бородою, тому виходить, що амераукана дійсно дуже схожа на європейську араукану, тільки з хвостом. Тож, якщо в когось "вискакує" серед араукан брак (з хвостом), його можна продавати як амераукану...:D:D:D

Последнее редактирование:

Сергій

Ветеран форума
Я тоже не супер спеціаліст, але вони чимось споріднені.
Боюсь навіть спитати, чи читали Ви стандарт на амераукану, якщо ні, то як Ви їх розводите і за якими критеріями ведете відбір хоча б для себе - за принципом "подобається - не подобається"?

krolik_perepel

Активный форумчанин
Я б хотів дізнатись у Вас, що у мене на фото? Мені яйця привезли з Словакії як амерауканів. Вийшли циплята і виросли в курей з хвостами, з гривою темного кольору з голубим окрасом. Пізніше після розведення получились ті що Ви бачите. Десь не десь вискакують без хвостів (рідко).

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,325
Пользователи
1,989
Новый пользователь
5954
Сверху