• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Півника Амераукана

Олег---

Ветеран форума
Може запитаю глупість...але: Амераукана то та сама араукана тільки з хвостом? Чи є ще якісь відмінності?
 

Сергій

Ветеран форума
Може запитаю глупість...але: Амераукана то та сама араукана тільки з хвостом? Чи є ще якісь відмінності?
От якби ти вступив у групу у фейсбуці "Араукана України", то б вже давно знав відповідь на це питання, бо я там докладно розписав відмінність араукан, амераукан і грюнлєгерів.:) А тепер доводиться відповідати тут: ні, амераукана - це окрема порода, хоч при її створенні використовувалась араукана. Амераукана - це ж американська порода. Це - для лінивих розводчиків, які хочуть їсти голубі яйця. В Америці амераукана відрізняється від їхнього варіанту араукани (там араукана без бороди, з щіточками або без). Ми ж розводимо європейський варіант араукани, часто з бородою, тому виходить, що амераукана дійсно дуже схожа на європейську араукану, тільки з хвостом. Тож, якщо в когось "вискакує" серед араукан брак (з хвостом), його можна продавати як амераукану...:D:D:D
 
Останнє редагування:

Сергій

Ветеран форума
Я тоже не супер спеціаліст, але вони чимось споріднені.
Боюсь навіть спитати, чи читали Ви стандарт на амераукану, якщо ні, то як Ви їх розводите і за якими критеріями ведете відбір хоча б для себе - за принципом "подобається - не подобається"?
 

krolik_perepel

Активный форумчанин
Я б хотів дізнатись у Вас, що у мене на фото? Мені яйця привезли з Словакії як амерауканів. Вийшли циплята і виросли в курей з хвостами, з гривою темного кольору з голубим окрасом. Пізніше після розведення получились ті що Ви бачите. Десь не десь вискакують без хвостів (рідко).
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,200
Користувачі
2,295
Новий користувач
Luda1
Угорі