• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Плохие отзывы

Зоріна

Активный форумчанин
Сумніваюся, бо розмножуються ж в собі (якщо не надто зажирівають)))) і бройлерні індики, і фабричні м'ясні кури - білі бройлери, всякі майстер греї, голошийки, і так звані мамути, яких теж спочатку робили як важкий крос...
Тоді яка причина, що саме ці покупні і гуски не несуться, і гусаки як євнухи? Досвітка, раціон виключаю, росли також здоровими, нічим не боліли. Гусаки ( не ці ) ще з осені починають добре битися. Та що там, були такі малі гусенята , а вже до старших задиралися, жалкую, що на відео не зняла ті бої. А тута гусаки ноль що до супротивника, що до гусок
Я ж тоже добре знаю, що .гібриди/кроси дають потомство. Для того ж інколи і підкуплюю півника голошейку. Але даний випадок з гусьми явно виключення. Он буду робити розтин, побачу, яка там репродуктивна система. Якщо не буде зачатків яєчок і у гусочок.....
Хотя у нас був схожий випадок з нутріями дуже давно. Потомства не дождалися. І не одні ми були такі щасливі покупці. Кажуть, там так люди лаялися у продавців на вулиці, а ті повтікали. І сусіди по вулиці у них купляли, і у всіх ноль. Так що є спеціалісти, є.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,197
Користувачі
2,294
Новий користувач
МакБес
Угорі