• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Подращивание малышей

serega UA

Moderator
Команда форуму
Іра, а дикий окрас*білий що дасть?
Я не Іра, але думаю вона не буде заперечувати, якщо я відповім;)
Ми не знаємо що там у Ваших перепелів було намішано раніше, але припустимо, що всі вони умовно чисті, тоді дикий х білий дасть 100% диких. Але варіант того, що вони чисті дуже низький, то скоріш за все у Вас окрім диких ще повискакують і смокінги і чорні...
 

Сергій

Ветеран форума
Дякую, Серьожа. Це я так, на майбутнє. В мене там ще й золотисті можуть повискакувати. У всіх цих кольорових мені не подобається те, що довго чекати, щоб самця від самки відрізнити. З диким окрасом все-таки простіше...
 

irena24

Активный форумчанин
Якщо це 'чистий' білий як у техаських, то з диким буде 100% дикі. Якщо під білим зачаївся золотистий ген то 25% буде золостих, 75% диких. Якщо під білим зачаївся чорний ген (англійські), то з диким буде 100% смокінг, але не класичний англійський смокінговий, а смокінг-розета або смокінг з золотом (відтінок темної частини смокінга буде відрізнятися від агнл.смокінга). Чорних не буде. Це найбільш ймовірно. Як вилізе ще щось екзотичніше типу сірого-перешліть мені, я давно шукаю сріблястих перепелів))
 

Сергій

Ветеран форума
Перешлю, Іра, якщо буде. Я взагалі люблю лише дикий колір, бо самців відразу видно, але раз вже так сталось, що до рук потрапили такі, то побавлюсь вже поки цими. Думаю відібрати самого товстенького самця(ів) з тих, що є, а це, скоріш за все, будуть білі і спробувати порозводити їх "в собі". Пізніше все одно докуплю яйця "нормальних" фараонів і змішаю з цими. Може, з цього й вийде щось цікаве.
 

Adamenko

Активный форумчанин
Причандали можуть бути не того розміру, або взагалі гермафродит :(.
 

Adamenko

Активный форумчанин
Буває проскакують, але на смак м'яса то не впливає :).
 

Воху-Мана

Активный форумчанин
Люди, подскажите, что может стать причиной, если перепелята прямо на глазах включают "задний ход" и очень быстро скачут назад, через 2 секунды запрокидывают голову назад, еще секунд 10 конвульсий с запрокинутой головой, потом падают и в течении 20-40 минут тихо умирают(((((
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі