• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

порадьте

Євгенія

Активный форумчанин
наша біда в тому ,що ні пасивища, ні водойми не маємо.Тільки сусідів тісненько напихано.Було все і гуси ,і качка з мускусами ,і індики...У свій час зупинилися на бройлерах.Хараз тільки свої кури.Хочеться ще чогось, але дуже колиться...Боюся, бій за мускусів я програла....:( Та нічого... є ще кролики.Поки не здюся!;):)
У нас теж " з порога на поріг доплюнути можна", але чоловік ціле літо ряску возить з річки+зілля, кабачки і т.д. І город чистий - і кури, качки, гуси ситі.
 

Mihalich61

Ветеран форума
усе набагато складніше... проти чоловік! сусід теж рогом на Павлівського півня дивиться, .
Наверное завидуют пете.
та то пусте...з своїм би домовитись.
Светлана Так купить им по курке (обеим) и пусть радуются жизни.
 

Роман70

Активный форумчанин
наша біда в тому ,що ні пасивища, ні водойми не маємо.Тільки сусідів тісненько напихано.Було все і гуси ,і качка з мускусами ,і індики...У свій час зупинилися на бройлерах.Хараз тільки свої кури.Хочеться ще чогось, але дуже колиться...Боюся, бій за мускусів я програла....:( Та нічого... є ще кролики.Поки не здюся!;):)
Здаватись не потрібно ніколи!:)
 

Серафима

Форумчанин
Підкажіть !!! Хочу квочку з курчатами ( 5днів,) випустити на траву ,в загородку, але даю ім комбікорм. Чи не буде в них розлад травлення ,якщо буде разом зелень і комбікорм. ?
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі