• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Поїння кур на вигулах

Сергій

Ветеран форума
Замовив я таки 1 напувалку на 14 л. Спробую... Зв'язався з продавцем, каже, виробник - Китай, але відгуки непогані, вже 4 роки ними торгують. 1 штучку куплю, поюзаю, відпишусь про враження. Якщо виявиться щось гарне, куплю ще. Китай же теж різним буває...

Сергій

Ветеран форума
Я б не радив її купувати. Користувався минулого сезону такими (китайськими) на 6 л. та італійською на 5 л.. Китайські почали підтікати добряче, коли не зайду а вони пусті, .
Петро, а куди там вода дівалась? Як витікала?

Петр77

Активный форумчанин
Просто витікала на підлогу. Я це спочатку не побачив а почув, не міг зрозуміти де це може капати.
Ніби згадав в чому причина протікання. В цих напувалках (китай, італія) хоч на перший погляд одна технологія, але миски трохи відрізняються.
Завтра постараюсь не забути сфоткати миску китайської зсередини, тоді все буде зрозуміло.

Петр77

Активный форумчанин
На цьому фото не можна побачити цієї відмінності...
Скажу так: італійська - цільнолита, а китайька (така як у мене, можливо китайські не всі так виготовлені...) - ні.

Сергій

Ветеран форума
Може, словами опишете? То я ще встигну відмовитись від замовлення...

Сергій

Ветеран форума
І ще одне. Вони почали підтікати з самого початку? Через якийсь час? Чи можна було якось усунути те підтікання?

Сергій

Ветеран форума
На цьому фото не можна побачити цієї відмінності...
Скажу так: італійська - цільнолита, а китайька (така як у мене, можливо китайські не всі так виготовлені...) - ні.
Здається, зрозуміло. Утворилась дірка в самій тарілці?

Петр77

Активный форумчанин
Я помітив через деякий час, спочатку може теж підтікали, тільки не так помітно.
Китайці щось натупили тут.
П.С. До мене краще на Ти.

Последнее редактирование:

Сергій

Ветеран форума
Добре, побачимо. Відміняти замовлення не буду. Якщо є зайві прорізі - заклею, не вперше переробляти виготовлене виробником...

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху