• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Поїння кур на вигулах

Сергій

Ветеран форума
Передзвонили з фірми, сказали, таких напувалок зараз нема в Україні і запропонували за ті самі гроші (180 грн) 10-літрову італійську... Погодився...Буду юзати італійську...

Сергій

Ветеран форума
Отаке щось...

Хтось юзав? Бо на сайті написано "ОЧЕНЬ КАЧЕСТВЕННЫЕ"!

Петр77

Активный форумчанин
Передзвонили з фірми, сказали, таких напувалок зараз нема в Україні і запропонували за ті самі гроші (180 грн) 10-літрову італійську... Погодився...Буду юзати італійську...
Щось мені це нагадує. Коли я замовляв собі ще одну італійську на 5 л.,мені сказали, що зараз нема а за ті самі гроші втюхали 2 китайські )) Собі буду італійську на 10 л. замовляти.
На сайті правду пишуть, якісна напувалка. Киньте силочку в ПП де замовляєте, порівняю ціни.

Анатольевна

Активный форумчанин
В мене теж такі . Сайт кормушка сом юей ( це ж отак не реклама? Еге ж?) на ринку Столічний на Кільцевій у Києві вони знаходяться, купували там

Сергій

Ветеран форума
В мене теж такі . Сайт кормушка сом юей ( це ж отак не реклама? Еге ж?) на ринку Столічний на Кільцевій у Києві вони знаходяться, купували там
Якийсь порожній цей сайт... не знайшов там ні адреси, ні напувалок.

Сергій

Ветеран форума
Дякую, Анатольєвна! Гарний сайт і напувалки ще дешевші, ніж я замовив, та ще й в Києві!:) Все-таки є користь від спілкування на форумі;):)

Сергій

Ветеран форума
Вже отримав своє замовлення. Заплатив 258 грн, але задоволення, поки що, не відчув (під кріпленнями таки щілини є). Може воно (задоволення) з'явиться в процесі експлуатації. Буду на це сподіватись.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху