• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Поїння кур на вигулах

Петр77

Активный форумчанин
У італійській на колбі вушка вище, вона глибше заходить в миску та й форма "ободка" зовсім інша. В мене на китайських почала просочуватись вода і витікати під фіксаторами. На 4 фото праворуч, якщо уважно придивитись то видно де саме.
 
Последнее редактирование:

Yaryna

Активный форумчанин
Ми також такі напувалки брали на столичному, в одній відломився фіксатор і вона стала підтікати, але продавці нам замінили миску на нову.
 

Анатольевна

Активный форумчанин
У меня есть и те и другие. Китайскую поилку больше никогда не куплю, закрыть наполненную очень проблематично
 

sergey 56

Активный форумчанин
Подходит летний сезон.Хорошо было бы обеспечить курей водой на 2-3 дня как минимум.Может у кого-нибудь есть опыт эксплуатации автоматических колокольных поилок или напольных поилок на 20-30 литров.
 

Сергій

Ветеран форума
Тааак... За вашими флудилками забув, чого й на форум зайшов... Прийшла весна і знов виникло бажання (і потреба) прикупити вакуумних напувалок більшого об'єму. Нагуглив отаке:
https://mir-fermera.org/p590052316-vakuumnaya-poilka-dlya.html
Телефонував туди, каже заводський Китай, але хороший. Має мені вислати на вайбер докладніші фото. Хтось юзав такі напувалки? Які відгуки?
 

ira

Активный форумчанин
У мене такі є, правда не великі, на три літра. Мені подобаються навіть більше ніж ті, що з синім дном, ці простіше закриваються, пластик крепший, але є нюанс - металеві ручки мають властивість губитися, тож треба одразу їх укріплювати якось.
 

ira

Активный форумчанин
не, в мене не такі, сорі, здалека показалось:)
 

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,332
Сообщения
102,514
Пользователи
2,012
Новый пользователь
TigerP
Сверху