• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Поїння кур на вигулах

Сергій

Ветеран форума
У дні є отвір, через який можна заповнювати поїлку, не відкриваючи. З одного боку зручно, а з іншого... Щось мене це насторожує... Може протекти через той клапан...

Veronika

Форумчанин
Це - на 15 л, великі. у малих нема клапану. Може, у Вас такі, тільки малі... Тим більше, що вони з Хмельницького, може десь там і в магазинах продаються.
Я покупала такую для цыплят на 2л в Фоззи возле Малой Александровки, там есть спец. магазин " Корма" Поилка удобная, только нужно ставить на подставку-землёй забрасывают. А для взрослых кур я приспособила обычный пластиковый дачный рукомойник , на краник натянула силиконовую трубку. Рукомойник висит снаружи выгула, а трубочка направлена внутрь в обрезаную пластиковую канистру. Мне очень удобно наполнять свежей водой. А ещё моё " ноу хао" - это кормушка из пластикового короба для проводов комуникаций, куры с лапами не залезают и только голову туда опускают. Корм не разбрасывается , все становятся в рядочек. Если кому интересно- выставлю фото.

Сергій

Ветеран форума
А для взрослых кур я приспособила обычный пластиковый дачный рукомойник , на краник натянула силиконовую трубку. Рукомойник висит снаружи выгула, а трубочка направлена внутрь в обрезаную пластиковую канистру. Мне очень удобно наполнять свежей водой..
Можна фото? Бо я щось давно думаю про бак з краником і ємкість, але ще в кінцевий результат це не вилилось. Думав, на клітку цей бак повісити, а воду завести в клітку, але щось подумав, що вода буде сильно на сонці нагріватись...

Сергій

Ветеран форума
Проплатив я вчора 5 тих напувалок, сьогодні обіцяли вислати. Ще й скидку вимутив:) Залишилось тільки отримати. А то буде мені "скидка"...:)

Slonik

Ветеран форума
У меня похожая была , правда меньшего размера . Так нижняя тарелка потрескалась буквально за три месяца . Я обычно ниппелями пользуюсь .

Сергій

Ветеран форума
Та я щось на ніпеля всякі ніяк не наважуся... Мені треба, щоб система була сильно дуроустойчива, бо курей багато (відносно), а часу на їх обслуговування мало. До речі, я тут "рекламував" минулого року 6-літрові (синьо-білі) напувалки, то люди сказали, що в них теж вони потріскались. В мене служать, ні одна не вийшла з ладу, просто малі за об'ємом. Я на сонці поїлки не ставлю - або в приміщеннях, або в клітках стоять, може, тому не тріскаються. Побачимо, як ці себе покажуть...

Veronika

Форумчанин
Можна фото? Бо я щось давно думаю про бак з краником і ємкість, але ще в кінцевий результат це не вилилось. Думав, на клітку цей бак повісити, а воду завести в клітку, але щось подумав, що вода буде сильно на сонці нагріватись...
Напевно так, але в мене вона у тіньочку. А в клітку на сонці я приладнала таку каністру з носиком - на неї шланг і т.д. Вони продаються у " Сад, город" пластик для питної води.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху