• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Помісні гуси

Зоріна

Активный форумчанин
Цікавить в кого які гуси, свої помісі різних порід. Хто що з чим зхрещував і що вийшло, який результат.
Прості білі і сірі може кубанські. І два гусака велика сіра - один був в дитинстві з крупною головою і масивними лапами і відповідно дороще коштував. Виросли однаковими по вазі. Помісі з ними були гарними (наприклад, простяка гусеня помню зважувала 500 гр, а помісь під 1000 одного віку) , більш схожі на велику сіру по окрасу, але на клюві з"явилися темні штрихи. Великої сірої на 9 кг мені не попадалось, проте і кормити гуся комбікормом не збираюся. Велика сіра якось по начому балакає і галасна.

Зоріна

Активный форумчанин
В білих точно була кров лінди або щось таке, та в сірого гусака теж щось не зовсім від великої сірої, на дзьобі вимальовувалась не велика шишка, та мені в нього подобалось пір'я на Посмотреть вложение 30686грудях біле з заходом на боки. І він був самим най важчим серед усіх 6,5 кг
Зовсім не велика сіра. Щось від китайця. І даже не кубанець, бо шия короткувата.
У великої сірої гусеня з темним клювом і лапками. Десь після другого тижня життя починає оранживіти по трохи. У дорослих чисто оранживе , а кінчик клюва розовий. І ця полоса зверху на шиї - точно ознака від китайця.

Fed 18

Осваивается на форуме
Зовсім не велика сіра. Щось від китайця. І даже не кубанець, бо шия короткувата.
У великої сірої гусеня з темним клювом і лапками. Десь після другого тижня життя починає оранживіти по трохи. У дорослих чисто оранживе , а кінчик клюва розовий. І ця полоса зверху на шиї - точно ознака від китайця.
Ото так на базарі купив 5 гусят як велику сіру. А виросли усі різні. Одна гусочка сіренька і схожа на велику сіру, три гусочки рябі помісі і гусачок що на фото вже показував.

Зоріна

Активный форумчанин
Нічого, згодом навчитесь в гусенятах розбиратись. Останні роки на базарі можна вже знайти так сказать ящик з гусенятами, по яким видно, що вони однотипні- однієї породи. Якраз то СВ привозять, у нас принаймні, і кубанські бувають. Але щось вони у мене так швидко не наростають.

Fed 18

Осваивается на форуме
Учора прийшлось розділити гусей. Гусак сизий ганяв білого гусака. Розділив сіткою вольер. Та білому гусаку дав сіру гусочку та білу. А сизому рябих. Так сизий гусак учора ганяв біля сітки як собака біля забору. А сьогодні вже все спокійно. Далі подивимось, що та як воно буде.

Fed 18

Осваивается на форуме
Прості білі і сірі може кубанські. І два гусака велика сіра - один був в дитинстві з крупною головою і масивними лапами і відповідно дороще коштував. Виросли однаковими по вазі. Помісі з ними були гарними (наприклад, простяка гусеня помню зважувала 500 гр, а помісь під 1000 одного віку) , більш схожі на велику сіру по окрасу, але на клюві з"явилися темні штрихи. Великої сірої на 9 кг мені не попадалось, проте і кормити гуся комбікормом не збираюся. Велика сіра якось по начому балакає і галасна.
А у вас не має їх фото глянути які вони.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,260
Пользователи
1,877
Новый пользователь
Kolbrok
Сверху