1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Потрібна порада досвідченого собаківника.

Тема в разделе "Собаки", создана пользователем Америка, 17 июн 2016.

1. Vanya

Vanya Активный форумчанин

Симпатии:
    1.130
    Баллы:
    93
    Трохи здалеку writingpng
    Малінуа має підшерсток, але не потрібно забувати що підшерстки бувають різні.
    1.Є породи що не мають підшерстка взагалі.
    2.Є такі як ротвейлер, у них він ледь виражений і стає більш помітний лише при відповідному утриманні. До речі ротики обростають не по всьому тілу підшерстком, є певні зони де росте лише остьовий покрив, а підшерстя відсутнє, або знаходиться в "зародковому стані" (залежить від ліній ротвейлерів).
    3. Є собаки з повністю вираженим підшерстком, але він, скажем так, не густий і оберігає лише від не сильного морозу та вологого вітру (малінуа, та подібні).

Нім. вівчарку можна вважати породою з середнім підшерстком. Довгошерстні НО мають гірший підшерсток ніж короткошерстні побратими, і трохи чутливіші до низьких температур.

4. Є породи з густим та щей "багаторівневим" підшерстям, які теж мають свою градацію (алабаї, їздові породи півночі, шпіцеобразні та інші).

Що до родезійського ріджбека він як і його співвітчизник бурбуль походить з ПАР.
    Обидві собаки можуть переносити незначні нічні заморозки-морози, але не на постійній основі (далеко не наш клімат).

Найкраще привчити раз і завжди (хоч і непросто, так як дані соби трохи своєнравні) що ночівля обов'язково в домі. Вище писала Ірина.
    Я прихильник відносно прохолодного (при виході на вулицю організм отримує менший стрес) місця у будинку (не беручи до увагу теплолюбивих порід), звісно без протягів.
    Зустрічав на одному форумі унікума, що тримав боксера (був колись боксик і в мене) в "теплій" на його погляд, будці і хоч кола на голові тиши, говорить - "йому там добре".
    Теж саме короткошерстні мастифи та інші молоси, спочатку собаки витягують за допомогою молодості та природньої витривалості, а через 2-4 роки власник може взятися за голову.

Ще як класний варіант це теплі, повністю закриті вольєри, робляться з панорамним склом , щоб собака по "потребі" чи тривозі мала можливість виходити на розвідку. На теплу пору року склопакети виймаються і робиться літня резиденція.
    В залежності від того наскільки теплий сам вольер (чи яка шубка у мешканця), будка у ньому теж може мати підігрів (найкраще знизу). Собаки у добре поважному віці потребують значно теплішого утримання.
    До таких апартаментів легше привчити більш слухняних службових-постояльців, а не гордих леволовів.

Тому нехай мадам притримує свій норов (не бійтеся бути построжіше) та вчиться рахувати дні до вильоту хрущів ;)
    Успіху в науці!
    irena24, LIBojar и PAVA нравится это.
  2. Максим2012

Максим2012 Активный форумчанин

Симпатии:
    161
    Баллы:
    43

Какой результат, если не секрет? Кто родился?
    Если в Харьков можно передать взял бы.
  3. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    551
    Баллы:
    93
    Результат запалення матки, без вагітності на щастя. Ложна вагітність була. Десь на 30 день почалася температура, пішли до вета на узі, сказав запалення матки але не піометра, гною немає. Чи той цуцик таки заразив чимось чи піометру вдалось виявити на початковій стадії - так і не знаю. Моя собакина навіть після курсу антибіотиків старано продовжувала грати вагітну включно з облаштуванням логова. А цуцик той через 2 тиждні після пригоди помер від чого толком не знаю, там старенька бабця хазяйка а сину алкоголіку взагалі все рівно. Тоді ж і в іншої сусідки померло цуценя, вет їй сказав що чумка і що з нашого села вже зверталися з чумкою.. підозрюю що і в нашого кавалера чумка була. Не знаю чи можливо чумкою заразити статевим шляхом, чи чумка чіпляє де найслабший імунітет (а після тічки це матка) там різні форми тої чумки є, але моя привита, можливо тому обійшлося тим незрозумілим запаленням. Не виключено що й справді була вагітність, бо раніше ложних не бувало, а в перші тиждні 2 соби можуть скидувати майже непомітно ящо умови не хороші (вірус наприклад). Тепер уважно контролювати наступну тічку, бо як то починалась піометра то може повторитися.
    Последнее редактирование: 27 фев 2018
    Максим2012 нравится это.
  4. Бурлучанин

Бурлучанин Активный форумчанин

Симпатии:
    139
    Баллы:
    43
    Порадьте, будь ласка, Яка краще порода собак для охорони двора та будинк? Основний вимога: середнього розміру. Безумовно, щоб дітей любила та гавкала на всю вулицю....
  5. PAVA

PAVA Moderator Команда форума

Симпатии:
    8.185
    Баллы:
    113
    У Ірини Solnce подивіться на її сторінці, пропонує цуценят.
    Бурлучанин нравится это.
  6. Бурлучанин

Симпатии:
    139
    Баллы:
    43
    Это я на будущее, может к осени.... Сейчас есть собака, но в возрасте уже...
  7. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    2.998
    Баллы:
    113
    Мне честно говоря не нравятся шумные собаки, куры, цесарки... По моему эти понты только для приезжих, основная функция охрана или звоночек потому что это совершенно разные вещи, если просто звоночек то любая активная дворняжка с этим справляется на ура, а по отношению к детям будет видно сразу, как поведет себя щенок если будет играться то все нормально если с опаской настороженно то стоит задуматься ну а если хоть какие проявления агрессии то лучше отказаться и искать что то другое, но у меня за всю мою я вас заверяю очень продолжительную историю случай собаки не любящей детей был только один, ну это наверное потому что я никогда не держал мелких, той терьер, чихуахуа, пекинес, йорк, хин... как правило наполеонов комплекс вредит их социализации...
    ira и Бурлучанин нравится это.
  8. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    2.998
    Баллы:
    113
    Мои дети выросли с азиатами и питами, то что с собой позволяют детям делать питы... Это отдельная и очень длинная история...
    cfif, Бурлучанин и Фламинго нравится это.
  9. Фламинго

Фламинго Активный форумчанин

Симпатии:
    1.084
    Баллы:
    93
    Основательно невозможно подсказать какая лучше. Сейчас подтянутся и начнут хвалить каждый свое )))
    Где будет проживать собака ? Если на улице планируете держать, смотрите в сторону пород с подшерстком , а не "лысых" - немецкая овчарка, русский черный терьер и т.д. Если в доме - хорошо показывают себя бойцовые породы, как правило очень хорошо относятся к детям (вопреки всему что о них говорят). Компактные, но дадут хороший отпор и не нужно "кормить как телят", но не гавкучие, и не приспособлены к жизни на улице в холодную пору года.
    Для себя выделила малинуа- компактная, шустрая , рабочая собака. Если интересно- посмотрите темку по малинуа, у нас на форуме созданную.
    Бурлучанин и LIBojar нравится это.
  10. Бурлучанин

Симпатии:
    139
    Баллы:
    43
    Совершенно верно. У родителей дворняжечка (смесь разных то ли левреток, то от ещё кого) маленькая, как видит малышей-сразу зверский оскал...