• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Продам качок на плем'я, інкуб. яйце мускусних качок (Німеччина)

Діма 7

Ветеран форума
В мене ще не закінчився...)) але інкубатор ще 2 тижні буде зайнятий... А ще хочу посадити квочку, бо щось накльовується.... Але не на качок... Брат мені говорить, що то ще не пізно, ще до зими за яких 3 місяці усе виросте....
Були б умови... Є люди, які спеціально виводять качок на зиму, щоб на новій рік були молоденькі запечені качечки.
 

Romashka

Ветеран форума
Є запитання що до інкубації яєць мускусних і домашніх качок..... Усі в одному інкубаторі , усі садив в один день.... Так розумію, що домашні мали б лізти на 28-й - 30-й день, а мускусні на 35-й. Для одних пішов останній тиждень, для других ше 2. Як мені бути з температурою і вологістю...Та і одні вже потрібно буде з лотків і з перевертань знімати, а інші продовжувати. Хто що може корисне порадити?
 

Діма 7

Ветеран форума
Є запитання що до інкубації яєць мускусних і домашніх качок..... Усі в одному інкубаторі , усі садив в один день.... Так розумію, що домашні мали б лізти на 28-й - 30-й день, а мускусні на 35-й. Для одних пішов останній тиждень, для других ше 2. Як мені бути з температурою і вологістю...Та і одні вже потрібно буде з лотків і з перевертань знімати, а інші продовжувати. Хто що може корисне порадити?
мускуси можуть лізти і на 32-35 день
робіть під звичайні качки, тільки мускусні ще пару днів поперевертайте.
З повітрям і охолодженням не знаю як краще.... Я інкубував разом з курячими, то надклюнуті курячі накривав рушником, а мускусні провітрював, охолоджував і прискав
 
Останнє редагування:

Romashka

Ветеран форума
мускуси можуть лізти і на 32-35 день
робіть під звичайні качки, тільки мускусні ще пару днів поперевертайте.
З повітрям і охолодженням не знаю як краще.... Я інкубував разом з курячими, то надклюнуті курячі накривав рушником, а мускусні провітрював, охолоджував і прискав
Дякую! А що до вологості... Ближче до дня виводу рекомендується іі збільшувати...то для простих качих яєць це буде ок, бо день близько, а як тоді то вплине на мускусних, коли ще бракує 1,4 тижня
 

Romashka

Ветеран форума
І за скільки днів до виводу знімати іх з лотків і з перевертання в горизонтальне положення?
 

Діма 7

Ветеран форума
Дякую! А що до вологості... Ближче до дня виводу рекомендується іі збільшувати...то для простих качих яєць це буде ок, бо день близько, а як тоді то вплине на мускусних, коли ще бракує 1,4 тижня
Виводячи разом з курчатами, різниця була 2 тижня, все було ок. Підвищена вологість була день, максимум два. Але мускусів охолоджувава і провітрював в ці дні.
 

Діма 7

Ветеран форума
І за скільки днів до виводу знімати іх з лотків і з перевертання в горизонтальне положення?
Про горозинтальне положення вже говорив...
А закінчувати перевертати мускусів потрібно на 30 день... звичацних качок, напевно 25-26день
 

Romashka

Ветеран форума
а як виходить 1,4 тижня? Якщо разом закладали, то різниця до 7 днів
Ну, грубо кажучи одним до цього четверга- пятниці, тобто яких4-5 днів, мускусам до наступного четверга- пятниці, тобто тиждень і 4-5 днів.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі