• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Продам молодняк кроликов

Ксения

Ветеран форума
Сіно,пшениця,овес,кукурудза,люцерка в гранулах і на відро мішанини даю зодві жмені комбікорму.Ну ще полюбляють сухарики.А вагу набирають добре,бо батькі хороші крупні кролі.

Generatom

Форумчанин
хоч слонами батьки будуть в 2 місяці і 20 днів вони на натуральних кормах такої ваги ненаберуть кролів тримаю з дитинства така вага можлива тільки у віці 5-6 місяців

Ксения

Ветеран форума
Коли людині говориш як воно е а вона не вірить,то що я ще можу сказати.Нащо такі Фландри тримати і платити за них більше тисячі гривень,якщо на них 3 кг наростатиме аж у 5 місяців.Почитайте стандарти і тоді все стане ясно.Я не збираюся не з ким спорити і вам щось доказувати.Якби я кормила іх самим комбікормом то я би іх за 300 гривень точно не продавала би.

таня

Активный форумчанин
Ви мені нагадали, колись в мене були щенята московської сторожової. І коли ми їв в 2міс вивезли на ринок продавати, ніхто не вірив, що їм 2міс., хоч були щенячі карточки. Вони були крупніші ніж кавказці і москвичі трьохмісячні. Всеж таки якість має значення.

LSergey

Активный форумчанин
хоч слонами батьки будуть в 2 місяці і 20 днів вони на натуральних кормах такої ваги ненаберуть кролів тримаю з дитинства така вага можлива тільки у віці 5-6 місяців
Что по Вашему натуральные корма? Комбикорм это натуральный корм, или нет?

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,344
Пользователи
2,041
Новый пользователь
Елена Маханчук
Сверху