• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Продам рибне борошно

Маранс

Осваивается на форуме
Продам рибне борошно 1кг-22.00грн. Тел. 097 135-89-80
Рибне борошно є дієтичною добавкою до їжі домашніх тварин, а також тварин на відгодівлі. Завдяки вмісту великої кількості білків і амінокислот, рибне борошно збагачує рослинні корми протеїном. Баланс жирних кислот забезпечує хорошу опірність організму хворобам. Крім того, поліненасичені жири, що містяться в рибній борошні, сприяють утворенню антитіл проти багатьох хвороб і знижують необхідність застосування лікарських препаратів, у випадку хвороби. Жирові кислоти, що містяться в рибній борошні, сприяють виробленню прогестерону, що, в свою чергу, впливає на репродуктивну функцію будь-якого організму. Рибне борошно містить велику кількість вітамінів А, В, D, E, поліпшують здоров'я. Мінерали, такі, як кальцій, фосфор, йод, селен, прискорюють ріст, тоді, як рослинна їжа цього не дає. Рибне борошно - це один з кормів тваринного походження, багатий протеїном, фосфором, кальцієм, вітамінами А, В, D, E і багатьма корисними речовинами. Кількість жиру, що міститься в рибній борошні, визначає його якість. Рибне борошно є одним з важливих компонентів комбікорму. Вона використовується для збалансування їжі за змістом протеїну, амінокислот, жирних кислот, кальцію і фосфору, а також для обмінної енергії. Як правило, рибне борошно включається в раціон домашніх тварин і птиці, а також тварин на відгодівлі.
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Сергій,а звідки воно в Вас?Тобто хто виробник?Який термін придатності?Є якісь документи якості на нього?
 

Маранс

Осваивается на форуме
Я постійно займаюсь продажем рибного борошна. Виробник знаходиться на Півдні України. Термін придатності 6 місяців. Вироблена в травні місяці,вміст протеїну вмежах 33-35%
 

Светлана

Ветеран форума
А південь це де? Якщо доставка Новою поштою , то для мене це дуже дорого ...
 

Светлана

Ветеран форума
Ново-Николаевка Запорожской обл .Это ближе если вы а запорожской или Донецкой обл ...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,200
Користувачі
2,295
Новий користувач
Luda1
Угорі