• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Пропозиції

Mihalich61

Ветеран форума
. Но чтоб вот так похерить массу информации оставленной другими людьми, нет, не понимаю.
Так ответ прост - " как корабль назовёшь , так он и плыть будет" В "УЮТНОМ" всегда многим УЮТНО. И рыба портится с головы , как заложено (разрешено , запрещено) - таков и результат.
Своё живёт мало , а общее и полезно и долго .
П.С. Просто свои мысли в слух ,

Slonik

Ветеран форума
Так ответ прост - " как корабль назовёшь , так он и плыть будет" В "УЮТНОМ" всегда многим УЮТНО. И рыба портится с головы , как заложено (разрешено , запрещено) - таков и результат.
Своё живёт мало , а общее и полезно и долго .
П.С. Просто свои мысли в слух ,
Присоединяюсь ! Там не только голова , там и шея немало накрутила .

admin

Administrator
Команда форума
а домен то продлили.
ну и какой смысл в этом непонятном тексте на главной?)

Romashka

Ветеран форума
Ну раз домен продовжили, значить хтось на рахунок нього має якісь плани.. бо якщо не було б жодного бачення в цьому напрямку ніхто б його не продовжував... А цей текст, я думаю, частина цього задуму.... Можливо щоб його вигідніше продати, можливо щоб когось розкрутити на гроші... тут може бути багато можливо... І якщо там була добротна інформація, то без копіювання її ніхто стирати не буде, це, я думаю- блеф, сон білої кобили... Просто так потрібно було для когось чи для чогось написати... Але це просто моя приватна думка...

Юрій S

Активный форумчанин
Розумієте в чому справа, немає ніякої інкубаційної станції. Отей чат створений лише з однією ціллю збільшити прибутки від перепродажів. Вони не виробники... Ваші намагання допомоги то є звичайно добре, але адмін того чату не зацікавлений абсолютно в рекламі інших ресурсів . Тому продовжуйте людям просто підказувати де знайти потрібну інформацію...
Сергію, а ви часом не знаєте, де вони беруть яйця домінантів? Мене досі цікавить, чому серед блакитних вивелась частина червоних :) Звісно, відповіли, що при пакуванні випадково переплутали кілька яєць...

serega UA

Moderator
Команда форума
Сергію, а ви часом не знаєте, де вони беруть яйця домінантів?
Ні, не знаю
Мене досі цікавить, чому серед блакитних вивелась частина червоних :) Звісно, відповіли, що при пакуванні випадково переплутали кілька яєць...
Скоріше так і є

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,337
Пользователи
2,020
Новый пользователь
ГаліяТ
Сверху