• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Просто...ёжики.

Фламинго

Ветеран форума
Ну и все у нас не как у людей...Еще один домашний питомец,выкормлен с младенчества-ежик Нафаня. Ему почти 3.5 года.Жутко не любит щетку и веник,выгоняет со своей территории.
Живет на свободном выгуле по дому,писи-каки делает на одноразовую пеленку .
 

cfif

Ветеран форума
а косточка для щенков на первом фото зачем?))хотели что б он начал гавкать и чужих кусал?))))
 
  • Нравится
Реакції: Dora

sabrina

Активный форумчанин
Який прикольний)))) А інші домашні улюбленці (якщо є) як ставляться до їжачка?
 

Фламинго

Ветеран форума
а косточка для щенков на первом фото зачем?))хотели что б он начал гавкать и чужих кусал?))))
А он и так чужих кусает )) Территориальный ревнивец. Как-то сестра ко мне приезжала и жила две недели в квартире,пока мы на море были.Так вот,по ее рассказу,первые сутки вообще не выходил из домика даже покушать,потом начал выгонять ее ,пытаясь укусить за ногу.Ну,так как он со щеткой делает.)) А косточка-то так,зубы росли у него,..
Який прикольний)))) А інші домашні улюбленці (якщо є) як ставляться до їжачка?
Стаффиня была у нас. Она к нему хорошо относилась,а он,как ни странно,очень к ней привязан был.

Галкушня (галка)-нейтрально относится,правда,один раз ежа за нос ухватила.
 

Сергій

Ветеран форума
А чим годуєте? На вигляд він дещо перегодований (порівнюю із дикими їжаками в мене на ділянці). Це проблема багатьох свійських і диких тварин, які живуть в неволі - переїдання і зайва вага, це врешті приводить до їх хвороб і вкорочує їм віку. Я так розумію, надворі він не буває, в зимову сплячку не впадає (чи впадає?). Нічний веде спосіб життя чи перейшов на денний, а вночі спить?
 

cfif

Ветеран форума
для ежика лишнего веса не бывает эта функция у них заложена природой как и у всех животных впадающих в спячку,
 

Фламинго

Ветеран форума
Все верно. Лишние килограммы (граммы) он запасает к спячке. В спячку ложится,на период спячки температуру снижаем,лишний вес теряет.
Ведет ночной образ жизни,если точнее-сумеречный,а так же рано утром самый активный. Кормим мясом с овощами,насекомыми,яйцами.
Конечно,условия у него более тепличные чем у сородичей на воле,но стараемся не сильно от природных отходить,режим все же соблюдаем.
На улице гуляет,но,правда, как домашний питомец,под присмотром.
 

Сергій

Ветеран форума
для ежика лишнего веса не бывает эта функция у них заложена природой как и у всех животных впадающих в спячку,
Буває. В природі вони набирають жиру на осінь, як запорука успішної зимівлі. Хто не набрав достатньо, може не дотягнути до весни. Тоді тіло в них набуває дещо грушевидної форми. Навесні вони прокидаються худими і злимиrage І цілу весну і літо бігають як рисаки у пошуках їжі і партнерів. На осінь історія повторюється. В неволі тварин часто годують однаково цілий рік. При недостатньому моціоні вони стають товстими і лінивими, а з часом починають хворіти і, як результат, менше живуть. Тому в зоопарках хороші спеціалісти слідкують за відповідністю раціону кондиції тварини, якщо тварина починає жиріти, раціон змінюють. Вдома ж господарі, як правило, люблять своїх питімців і їжі для них не шкодують, часто не дуже для них і корисної, і не обмежують їх в їжі. Про результат я написав. Чому в мене виникла така думка? Їжак на відео має велику ширину для своїх розмірів. В мене на ділянці повно їжаків, кожен рік плодяться (саме в мене), а так бачу їжаків майже кожного дня. Знахабніли, шо капець, зате слимаків тепер мало:). Підійдеш до їжака, почнеш його чухати, то він навіть мордочку не ховає, чекає, поки тобі набридне:) Їжак, коли біжить, в нього й боки видно, і лапки, а в того, що біжить за щіткою, не те що лапок не видно, він не біжить, а перекочується. Може дійсно він так добре запасся на зиму, але, якщо він цілий рік такий, то це не добре, перш за все, для нього.
 

Фламинго

Ветеран форума
Да,бока у него более округлые и не только бока )) шерсть длиннее и более лоснящаяся чем у сородичей.На вид холеный.На то он и домашний ежик,а не уличный. Как я уже писала-режим и рацион мы соблюдаем.
А если серьезно- в детстве он не жилец был. Да еще и лапы отказывали,поэтому походка сейчас немного отличается от диких сородичей и не такой резвый.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,200
Користувачі
2,295
Новий користувач
Luda1
Угорі