• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Просто кролики

Romashka

Ветеран форума
Я так думаю три породи на сьогодні достатньо.... щоб можна було подивитись, подумати і щось надумати для розведення... :) ;) Тепер щось трохи виставлю з курей...
 

таис

Активный форумчанин
Щось бургундські не зрозумілі, може фото таке. Написано, що бургундські, а на вигляд більш на НЗК.
 

Romashka

Ветеран форума
Щось бургундські не зрозумілі, може фото таке. Написано, що бургундські, а на вигляд більш на НЗК.
А чому не зрозумілі? що в них не так ? і як повинно бути? я не є фахівцем, тому не дуже розбираюся... На екзаменаційному листку написано Fauve de Bourgogne ...
 

таис

Активный форумчанин
Так, написано бургундські і мають вони й бути, але такі червоні- червоні. Я їми займалась чотири роки, тому і стало цікаво. Хотіла вставити фото, але в мене руки і мізки не з того місця ростуть.
 

таис

Активный форумчанин
Є на ютюбі канал росіянина Дмитра, називається " Кролики с Европы". Він їх тримає і багато зробив відео про цю породу. Але сюди загрузити я теж не змогла. Ну я вже казала, звідки в мене руки:confused:
 

Romashka

Ветеран форума
Так, написано бургундські і мають вони й бути, але такі червоні- червоні. Я їми займалась чотири роки, тому і стало цікаво. Хотіла вставити фото, але в мене руки і мізки не з того місця ростуть.
Не знаю.... :rolleyes: Можливо мій телефон передає не зовсім точні відтінки.... от якби я мав з собою свого фотіка, тоді б фотки були значно якісніші... Але не зважаючи на це, думаю французи точно мають знати які мають бути крілі їхньої породи..... напевно краще ніж росіяни чи буть хто інший... :)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі