• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Просто любимые кошки.

Євгенія

Активный форумчанин
Сьогодні до хати прибилось котеня, таке грайливе, муркотливе, у нас кішечка молода є, миші ловить- уже не треба, як колись, самим полювати:
Оце і в мене такий кіт. Хіба ним бити:)
Але і це вигнати шкода, ще не дивились хто, може вже дві кицьки матимем. А ще сусідські в гості ходять, то вже вважай четверо...А десь потім дівати котенят - не зможу. Звідси питання: в якому віці(чи скоріш приблизно при якій вазі, бо віку не знаю, перше теж підібране) можна стерилізувати, чи не вплине це якось на бажання полювати? Бо такого, як на малюнку більш не хочу.
 
Последнее редактирование:

Фламинго

Активный форумчанин
Тоже есть кошечка стерилизованная. Дочка подобрашку совсем махонькой принесла. Стерилизовали приблизительно в 6-7 месяцев, тоже отсчитывала наугад, приблизительно. По весу не скажу, т.к. она все время была очень миниатюрной. После стерилизации подросла, похорошела. На охотничьи инстинкты стерилизация никак не повлияла, ловит мышей ежедневно. Когда своих нет, ходит по соседям :)
 

serega UA

Moderator
Команда форума
Історія така. Місяців два назад, прибилася оця майже доросла кішка. Підкорила наполегливістю ловити мишей. Трішки відкормив, почала блищати шерсть...
Думаю їй в мене подобаєтьсяcatpng
 

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,250
Сообщения
96,383
Пользователи
1,864
Новый пользователь
54943
Сверху