• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Реннська зозуля

GRIZ

Активный форумчанин
6953317-10631935.jpg

Реннська зозуля (Coucou de Rennes)

Порода відома з 1858 року по роботах C. Jacques "курник" (Le Poulailler) ця місцева порода цінується своєю смаковою особливістю м'яса. У статті журналу "Життя в сільській місцевості" (La vie ? la campagne)який вийшов в 1908 році, граф Auguste de Montaigu каже, що ця порода поширена у францускому регіоні Британь і в регіонах Мен (Maine) і Норманнді (Normandie). Цю породу назвали Реннська зозуля через те, що найбільше була поширена на фермах регіону Бретань, на фермах навколо міста Ренн. Ця порода повязана з лікарем Ramé. Він мав докторський ступінь з медицини та права. Це він в 1880 р під час своїх прогулянок на кареті в Реннській сільській місцевості помітив цю птицю і займався її селекцією все своє життя, але він не сильно її поширював. Граф Auguste de Montaigu у своїй статті пише:
"Реннські зозулі досить довго залишалися невідомими. І винні в цьому виробники: ревно селекціонуючи цю породу вони в жодному разі не хотіли відкривати причину свого вибору!"
Граф закінчує статтю рекомендацією фермерам зайнятися цією породою курей, особливо для тих хто зацікавлений в доході зі свого пташиного господарства. Він (граф) стверджує що курочка дуже не примхлива і має хороший комерційний потенціал.
Доктор Ramé вивів стандарт і 31 березня 1914 його прийняли.

Чим цікава ця порода ?!
Потрібно відзначити, що кури м'ясо-яєчного напрямку з яйценоскостью 200-250 яєць на рік, відмінні несучки, сідають навесні на гніздо дуже рано, вага: півень 3,3-3,8кг; курка 2,7-3,2кг, примітна тим, що є скоростиглої породою яка дуже швидко оперяється.
Скоростигла як по яйцекладці (початок о 21-22 тижні) і періодом забою в 130-140 днів.
Відрізняється від Маліна не опереною плюсною, що зручно для господарств і трохи меншою вагою, але в два рази швидше дозрівають ніж Малін і набагато раніше придатні до забою.
Птиця на стільки не вибаглива, що однаково добре себе почуває у спеку, холод і сирість.

img_0310.jpg
 
Останнє редагування:

GRIZ

Активный форумчанин
Реннську зозулю використовували при створенні зозулястих маранів.
к.JPG
 
  • Нравится
Реакції: DNK

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,216
Користувачі
2,300
Новий користувач
OlegRGs
Угорі