• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Руанська качка

Олег---

Ветеран форума
Руанська порода виведена в Нормандії (Франція), в околицях міста Руана(звідки і отримала свою назву), способом спрямованого відбору одомашненої дикої качки місцевої популяції. У виведенні породи не були задіяні інші уже існуючі породи качок. Руанська качка це по суті удосконалена дика качка.
На пострадянському просторі поширена незначно в Балтійських країнах, Білорусі і Молдові. В Україні руанські качки також незначно поширені. Є заводчики цієї породи на Тернопільщині та Львівщині (Яворівський район), а також на Івано-Франківщині. Розведення породи,годування і вирощування молодняка нічим не відрізняється від звичайних качок. Єдина складність - отримати якісне інкубпційне яйце, так як через велику живу масу заплідненість рідко сягає більше 50%. В племінний зезон обовязковий доступ руанів до води.

Тулуб качок породи Руанська подовжене, масивне; груди широкі; шия коротка; голова малих розмірів; дзьоб подовжений.
Крила качок короткі; ноги товсті, розставлені широко.
Окрас винятково "дикий", як у качки крижня. Колір оперення у качок Руанський породи володіє різною інтенсивністю - від світло-сірого до темно-сірого відтінків.
У селезнів голова і шия зеленуватого відтінку. Несучість незначна - до 100 яєць на качку-несучку в рік. Вага яйця варіює від 60 до 85 грамів. Жива вага качок - 4 кг, селезнів - 5 кілограмів.Спеціально відкормлені качки майже удвічі важчі(за рахунок жиру).
Порода була спеціально виведена французами для виготовлення зимових заготовок - консервованого у власному соці мяса і жиру високої поживності.Типу нашої тушонки.
 
Останнє редагування:

Олег---

Ветеран форума
В Україні є такі...он недавно бачив оголошення дядько з Франківська продає інкуб. яйця цих монстриків :)
 

Ксения

Ветеран форума
Олег напишить мени також будь ласка контакти по цих качках.
 

Олег---

Ветеран форума
я б посилання сюди скинув але напевно не можна...пошукайте в гуглі сайт зооринок - розділ птици - утки....ну і там десь на сторінці третій чи четвертій є оголошення.. там ще колись було оголошення і з тернопільщини і з львівщини по руанцях...може ще не видалили...тре дивитись.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,205
Користувачі
2,296
Новий користувач
Helen01
Угорі