• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Саморобний комбікорм

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
я делал такие мешанки но придерживаюсь того шо всё таки надо покупать экструдер! тогда оно шо то будет похоже!
Тоді вже краще гранулятор, якщо не хочете годувати мішанками.
 
Останнє редагування:

LSergey

Активный форумчанин
А цена данного девайса - ого !
Все относительно. Я покупал граник и дробилку за 21,5. При экономии на кг комбикорма трех гривен и потреблении в месяц 500-600кг получается 1500-1800грн. экономии. Отбивается практически за год. Так что каждый решает сам себе, надо оно ему или нет.
 

Balu

Активный форумчанин
Все относительно. Я покупал граник и дробилку за 21,5. При экономии на кг комбикорма трех гривен и потреблении в месяц 500-600кг получается 1500-1800грн. экономии. Отбивается практически за год. Так что каждый решает сам себе, надо оно ему или нет.
у меня дробилка есть(крупорушка) теперь в этом году возьму гранулятор!- я посмотрел в живую как люди пользуются им то и себе захотел!
 

Светлана

Ветеран форума
Гранулятор для нас не реально.Птицы немного . Но в этом году придется растить цыплят на своих кормах.Зерно есть разное.Закупить сразу не один мешок комбикорма, не получается. А бензин нынче дорогой .
 

natalia

Активный форумчанин
Вартість домашнього комбікорму виходить десь на 3 грн. нижчою від оптової ціни на заводах відомих марок, а якщо порівнювати з цінами в ветеринарних аптеках, то комбікорм власного виробництва вийде десь на 5-10 грн дешевший. Робив такі підрахунки минулого року. Хто хоче робити комбікорм в домашніх умовах і проживає не далеко від Львова, або має бажання туди приїхати можу дати контакти де саме можна купити всі компоненти. Там можна придбати всі складники: шрот соєвий, макуху, м'ясо-кісткове борошно, кормові дріжджі, крейду.....
Доброго дня дуже цікаво. Я обшукала весь інтернет. Ракушку нашла аж в Мелітополі. Всі складники дуже дорого получаються, якщо по інтернету замовляти. А де у Львові можна купите ракушку і решта складників? Підскажіть будь ласка?
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Доброго дня дуже цікаво. Я обшукала весь інтернет. Ракушку нашла аж в Мелітополі. Всі складники дуже дорого получаються, якщо по інтернету замовляти. А де у Львові можна купите ракушку і решта складників? Підскажіть будь ласка?
Думаю у Львові є представництво Мультигейну,там продають фасовану ракушку.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,293
Новий користувач
bohdan77
Угорі