1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Сатсумадорі.

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Олег---, 20 мар 2015.

1. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    5.023
    Баллы:
    113
    Краса, грація, екзотичність..ахаххх:Dhilariouspng..а по факту вилиняле чудо " в пєрях"
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Toshi, Валентина 77, олег 59 и 2 другим нравится это.
  2. таня

таня Активный форумчанин

Симпатии:
    108
    Баллы:
    43
    Може і такі є. Завтра буду на ринку, гляну.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.996
    Баллы:
    113
    Свіжа кров ніяка не потрібна. Ні для цієї породи, ні для іншої. Треба всередині своєї групи отримувати максимально можливе генетичне різноманіття і виводити багато молодняку. З нього вибирати найкращих для подальшого розведення. Таким чином можна багато років не заморочуватись із депресією. Я араукану (чорну, голубу, зозулясту) завіз із Словаччини з одного господарства. Зрозуміло, що і там вона якийсь час між собою схрещувалась, бо тримались ці окраси разом. Я 7(!) років не приливав ніякої свіжої крові, лише схрещував їх між собою. Ніякої депресії, з кожним роком птиця стає все кращою і кращою. Але це - мій досвід. А що з цього приводу кажуть інші люди?
    "15 правил, яких ви маєте дотримуватись, щоб стати хорошим заводчиком птиці.

Автор - RipStalvey.

4. Тримайте свою лінію курей в чистоті. Схрещування двох різних ліній-це найшвидший спосіб потерпіти невдачу, наскільки я знаю. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна свіжа кров отримайте нерідного птаха з тієї ж лінії, з якою ви працюєте. Завжди вводьте нову кров за допомогою курки, а не півня...і ваші результати будуть кращими в довгостроковій перспективі."

Якщо ж ти будеш робити мікросім'ї, то це все одно буде інбридінг: батько-донька, син-тітка тощо. Хочеш, займайся індивідуальною селекцією, роби родоводи тощо, але від інбридінгу ти таким чином все одно не втечеш, просто геморою собі додасиш. Всі кури рідкісних порід заінбредовані між собою і, якщо ти вчора купив курей у Польщі, а завтра привезеш із Німеччини, це зовсім не означатиме, що вони не родичі. Але... "хозяін-барін":)
    Последнее редактирование: 5 ноя 2018
    DNK нравится это.
  4. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    7.996
    Баллы:
    113
    067 275 82 73 Женя Іскра. Тільки замовляй кільця заздалегідь, бо там термін виконання - місяць, курчата можуть перерости і не одягнеш кільце. Мінімальне замовлення - 50 шт. Або можна купити на ярмарках, у нас продають (варіант - в інтернеті). На ярмарках можна, мабуть, купити, будь-яку кількість, але лише родові.
  5. Mihalich61

Mihalich61 Ветеран форума

Симпатии:
    2.542
    Баллы:
    113
    Может подойдёт ........
    - кольца-маркеры -
    диаметром 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 мм.
    15 цветов. Материал – пластик.
    Цена на диаметр 7, 8, 10, 12 – 0,65 грн./шт; диаметром 14, 16, 18, 20 – 1,00 грн./шт.
    . Надпись на кольце: нет.
    Кольца-маркеры (кембрики)
  6. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    5.023
    Баллы:
    113
    То треба пошукати родові. Такі маркери я теж маю - купив на виставці.