1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Сатсумадорі.

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Олег---, 20 мар 2015.

1. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    нажаль поки нема.
  2. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.275
    Баллы:
    113
    Олег, на фейсбуке Юрий Птица из Днепра вроди яйцо продает, или ты уже видел наверное? или там не ахти?
  3. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.275
    Баллы:
    113
    Олежка???:rolleyes::rolleyes::rolleyes: интересно просто - то ли это сатсумадори куропатччатый??? или то фигня???
  4. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    Я знаю. Це сатсумадорі..вроді чистокровний,середньої якості.
    Там проблема не в якості птиці, а в Юрі. То дядько який любить щоб у нього було щось таке чого не має ніхто(порода рідкісна) І всі до нього дзвонили і просили :"продай птицю, продай яйця"..а він такий сидить ухмиляючись самодовольний і каже:" ну ні, то для себе, може потім, подзвони з понеділка, з пятниці, з квітня..я не хочу щоб їх усі мали, я їх так тяжко діставав то тепер не продам..але ви дзвоніть..може я таки продам, я повинен переконатись, що ти достойний.." і от таку всяку єресь несе.А тепер він яйця тим більше не продасть бо за те, що мені не хотів продати його видно Боженька покарав і тепер його сатсумадорі(і кури і півень) їдять яйця:Dhilariouspng...і не допомагають ні окуляри ні інші способи..
    От дістану собі з Польщі - хрін їм(йому і його корішу з Закарпаття-Вані) продам чи поміняю півня для зміни крові. Хай шукають за кордом раз такі умніки.
  5. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.275
    Баллы:
    113
    я поняла _ сама уже убедилась что он не вполне адекватный( правда), уже и писала и намекала,... короче он корольь.... :D:D:D и вайбер и фейсбук и тд и тп...
    Вовчик нравится это.
  6. DonDjons

DonDjons Активный форумчанин

Симпатии:
    494
    Баллы:
    63
    Олеже так ти з тих видать з ведьмаків ,з тобою страшно сваритись:Dhilariouspng
    Майя, Nina Nina и Сергій нравится это.
  7. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    а тоhilariouspngПриніс в жертву темним богам незайману дівчину в повнолуння на перехресті, що вказує на Дніпропетровськ..гигггtrollpnghilariouspng:D
    Майя, Вовчик, Nina Nina и 4 другим нравится это.
  8. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    може в цьому році складеться...shamefullyembarrased
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.186
    Баллы:
    113
    Пофлудю в темі. В мене теж є досвід спілкування з Юрою-птицею. Він мені нахамив по телефону і на цьому наше спілкування закінчилосьnursepngwtfpng
    олег 59 и yabelka35 нравится это.
  10. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.186
    Баллы:
    113
    Олег, а в чому правильність поляків полягає? І ще одне... Чи можуть мати ці сатсумадорі комерційний інтерес?;)greedypnggreedypnggreedypng Чи дорога ця птиця, яйця, чи є на неї попит? Шось мені захотілось на старості років завести якусь діковинку з дорогими яйцям і шоб черга за яйцями стояла від Києва хоча б до Житомира:D:D:D Цемані - не варіант для мене...:)
    Vanya, Валентина 77 и олег 59 нравится это.