1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Сатсумадорі.

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем Олег---, 20 мар 2015.

1. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    Якраз БСО легше всього зробити якісним. Легше ніж білих, полосатих і чорних..легше ніж срібних. І все тому, що їх можна схрещувати енну кількість раз з диким окрасом(а це у сатсума найякісніший і найпоширеніший окрас) і завжди якийсь відсоток потомства буде получатись БСО..і з кожним наступним схрещуванням з диким окрасом той БСО буде все якіснішим по екстерєру. Думаю, що будь у мене зараз срібні і голубо-дикі сатсума - я б зробив БСО сатсума такої ж якості як зараз дикий окрас за три-чотири роки...Але нажаль нема ні срібних ні голубо-диких..і взагалі поки не знаю як туди "ввести" ген голубої основи.
  2. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    А мої сатсумадорики сьогодні вперше були на прогулянці..і встигли навіть змокнути під дощем :(
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  3. Lesstar

Lesstar Активный форумчанин

Симпатии:
    113
    Баллы:
    33
    Очень красивая птица. Олег поздравляю с приобретением! Обязательно рассказывайте по-ходу о специфике содержания и поведения этой птички. Интересно.
  4. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
  5. Lesstar

Lesstar Активный форумчанин

Симпатии:
    113
    Баллы:
    33
    Курочки такие кумэдные, на индюшек похожи хвостами ))
  6. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
  7. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    В тому їхня "фішка". чим більше ті хвости розпушені тим прикольніше. Помітив, що хвости вони максимально розпушують коли стривожені або збуджені. Коли їм скучно - складають ті хвости як в звичайних урей.
    Вовчик и Lesstar нравится это.
  8. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.186
    Баллы:
    113
    Скільки років куркам? Півень, видно, минулорічний, а курки без кілец. Можуть бути старшими. Хороша ознака - що вони ходять за півнем.
  9. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    Півневі якраз в червні рік виповнився.На другий рік в них відростають хвости "в повну силу" А в нього ітак класний хвіст як для першого року. От думаю що там виросте після осінньої линьки:) А от кури дворічні. Так казав попередній їх хазяїн. Міг і збрехати.Можуть бути старші. Але то не важливо. Вчора одна вже знеслась. А іншу півень активно парує. теж напевно занесеться ось-ось.Тому зараз головне їх розвести.Може ще цього року получиться. Було ще 2 курки і 1 півень з кільцями. Півневі 2 роки, одна курка ще 2014 року і одна минулорічна(сестра мого півня). Поїхали у Київ. А цих без кілець залишив собі на власний страх і ризик, бо в них були кращі хвости.

Півень дуже джентельмен - не парує їх силою. Залицяється, крилом "підрізає", стоїть на сторожі поки ті пасуться..і поки курка сама перед ним не сяде - не парує.Того вони його і мають за авторитета, не бояться, а ходять за ним як за квочко. Незнаю чи це у всіх сатсума так чи то просто такий півень попався.
    irena24, Петр77, таня и 2 другим нравится это.
  10. Олег---

Олег--- Ветеран форума

Симпатии:
    4.552
    Баллы:
    113
    Сергій нравится это.