1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

щось з перепелами

Тема в разделе "Содержание и разведение", создана пользователем Yamarina, 15 май 2015.

1. alexandr

alexandr Активный форумчанин

Симпатии:
    144
    Баллы:
    43
    Сейчас вам не поставит никто точного диагноза от чего...Дизинфекция и все с начала начинайте.Главное не думать о том что было раньше.У меня знакомый как то сказал :А У МЕНЯ НИЧЕГО НЕ ДОХНЕТ...он просто ничего не держит.
    ira и Zlata нравится это.
  2. Zlata

Zlata Активный форумчанин

Симпатии:
    68
    Баллы:
    28
    И снова огорчение. Мягко говоря.
    Из прошлых 40 перепелов осталось 6. Три девахи, несутся.
    Новым 36 дней и вот началось. Дохнут. Одна. Потом три. Сегодня с утра встала, ещё 2 лежит.
    Вскрывала. У них печень чёрного или тёмно- зелёного цвета. У некоторых шею крутило. И снова тупик. Что это? Температура содержания 25*. Вода чистая. КК - перевели плавно с месяца на несушку и добавили дерть. Если печень такая, это вероятно с кормом что то? Что делать?
    Почему мне так не везёт с перепелами((((
  3. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    535
    Баллы:
    93
    Як така печінка то це якісь некрози і крововиливи, це швидше наслідок якогось вірусу. Навряд чи корм за 30 днів такого наробить. Крутить шию теж при вірусах коли він до нерв.системи добирається. Можливо перехворіли перші перепели, але ви повністю не продезінфікували все, або перші перехворівші перепели залишились носіями вірусу, хоча самі вже ніби здорові. Якщо є така можливість віднесіть тушку загиблої птиці ветеринарам, інакше точно вам ніхто не скаже. Найкраще зараз коли знову будете виводити, то брудер забирайте в інше приміщення, щобні інкуб.яйця ні молодняк не мав контакту з цими що хворіли. А перед переселенням в клітку, всіх старих в морозилку і все повністю деінфікуєте. Не розчаровуйтесь в перепелах, таке рідко буває, вони зазвичай живучі і не хворобливі.
    Тері нравится это.
  4. Zlata

Симпатии:
    68
    Баллы:
    28
    Дякую Вам!
    Я також знайшла про хворобу, шо может Бути схоже , коли пеінка зелена. Поставила Байтріл їм. Що вже робить. Або хтось виживе, або ні. Хоч на м'ясо. Але ж так чекали коли вони підростуть. Тиждень фактично залишається до яйця. Вони такі ручні, мої улюбленці.
  5. Zlata

Симпатии:
    68
    Баллы:
    28
    До ветлікаря нести марно. Вскриє також і скаже пити їм аб. Я вже знаю. Аналіз тут немає де робити.
  6. PAVA

PAVA Moderator Команда форума

Симпатии:
    8.149
    Баллы:
    113
    Моя Вам порада.Багато виростила перепелів на протязі багатьох років.
    Якщо бачите проблеми,то вирішуйте блискавично -що далі?
    На батьківське стадо вони вже не годяться однозначно.
    Яйце ...після антибіотиків, від хворої птиці ..Самі розумієте,дітям не дасьте і самим не їсти.
    А м'ясо можна ,не лікуючи і не вичікуючи,ще взяти від них.Вже не супчики,але спекти можна тих,що ще не захворів.
    Чим швидше це все уяснити,тим меньше інфекції пошириться по господарці.
    Последнее редактирование: 26 мар 2018
    Тері и LIBojar нравится это.
  7. Zlata

Симпатии:
    68
    Баллы:
    28
    Зрозуміло(( Ви праві. Тільки не знаю, чи хочеться знову шукати яйце, закладати та ін. Тут у нас не такий вибір, де можна взяти яйце. Там де цих брали, не знаю. Техасьці якісь маленькі. Знову тупік.
    Дуже дякую Вам за рекомендацію!
  8. TOTI

TOTI Активный форумчанин

Симпатии:
    119
    Баллы:
    43
    Антибиотики выводятся из организма птицы,за 2 недели точно.И чтобы не попало в яйцо на некоторых препаратах пишут не применять за 20 дней до начала яйцекладки.
    Я птицу пропаиваю с первых суток-переболевшие действительно никому не нужны.
    Zlata нравится это.
  9. Zlata

Симпатии:
    68
    Баллы:
    28
    На самом деле невозможно нормально относится к антибиотику. Все мы пытаемся избегать его применения. Я и для цыплят очень не хотела. Пришлось, после приезда Геркулесов всех пропаивать. В то же время хожу и размышляю, здесь же на форуме птицеводы со стажем покупают антибиотик литрами, либо в меньших объемах. Так же и на других форумах. То есть многие пропаивают с первых суток, а не которые по схеме Матрипулы, и на 17 е сутки и тд.
    Насчёт перепелов, знаю мнение Аллы Васильевны, что за перепелов незачем бороться, тк они " быстрые". И согласна с ней. Только не всегда, и не все могут вот так легко заводить новое стадо, и снова новое стадо. Увы.
    А насчёт инфекции....нет слов. Если институт Борки, про который тут шли дебаты и тд, продает заведомо инфицированный продукт, который разносится по хозяйствам и несёт ущерб многим. Кто знает, может и мое пелки стали жертвой именно из за Геркулесов. Невозможно постоянно дезинфицироваться перед уходом за каждой птицей. У меня немало птицы, разной, и разного возраста.
    Вообщем голова кругом идёт. Руки опускаются. И хочется сказать- да ну его.... Но надежда на лучшее теплется)))
  10. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    535
    Баллы:
    93
    Хороший ветлікар може сказати яка це хвороба навіть без аналізу. Є такі хвороби від яких і антибіотики немає змісту давати. Профілактично я пропоюю лишень курчат байтрилом на 3-5 день, якщо привозним яйцем і не під квочкою. Перепелів ніколи не пропоювала, не мала ще такого щоб перепелята масово хворіли..ттт...максимум на рівні кількох штук- чи когось затоптали чи в перші дні якесь кволе вилупилось. Захворівшу дорослу птицю зазвичай лікую топірцем. За курчат можу спробувати поборотися залежно від ситуації, поки виростуть- антибіотик виведеться.
    Все стадо разово поміняти важко звичайно. Якщо у вас молодняк через тиждень має бути, то спробуйте ще раз все продезінфікувати і сам брудер і приміщення з побілкою включно. Зробіть 'ізолятор' і дорослих перепелів при перших же ознаках туди а краще зразу рубати. Поки нові виведуться поки ще в брудері 3 тиждні- місяць пройде. Часу багато щоб всі інфекції проявилися. І нововиведених вже профілактично пропоїть байтрилом..що вже поробиш..
    Zlata нравится это.