• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

щось з перепелами

Yamarina

Форумчанин
Допоможіть будь ласка консультацією, дві перепілки прищурюють очки, і дрімають постійно. Їдять не дуже активно. Очки чисті без запалення. Шийку втягують в тулуб. Я вже відсадила окремо від інших. Клоака чиста. На яку хворобу це схоже?
 

Света

Активный форумчанин
У меня тоже вопрос у пёлки на шее и с боку нету пёрышек как плешь -я в комбик добавляю иногда концентрат витаминов может переборщила ?nailbiting
 

irena24

Активный форумчанин
Перепели з 4 міс десь починають лисіли..тобто пір'я десь висмикнуте десь обламане на шиї і спині. Спочатку я думала що то від того що півники на курочок пригають. Але щось занадто вони лисі. Може вітамінів бракує якихомь чи кліщ якийсь завівся? Чи це таки нормально що вони такі общипані? Все решта нормально-несучість до 60-80% (як яка порода), активні, ніби здорові.
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Перепели з 4 міс десь починають лисіли..тобто пір'я десь висмикнуте десь обламане на шиї і спині. Спочатку я думала що то від того що півники на курочок пригають. Але щось занадто вони лисі. Може вітамінів бракує якихомь чи кліщ якийсь завівся? Чи це таки нормально що вони такі общипані? Все решта нормально-несучість до 60-80% (як яка порода), активні, ніби здорові.
Можна фото? Яка вологість в приміщенні? Самці теж лисіють, чи ні?
 

admin

Administrator
Команда форуму
Перепели з 4 міс десь починають лисіли..тобто пір'я десь висмикнуте десь обламане на шиї і спині. Спочатку я думала що то від того що півники на курочок пригають. Але щось занадто вони лисі. Може вітамінів бракує якихомь чи кліщ якийсь завівся? Чи це таки нормально що вони такі общипані? Все решта нормально-несучість до 60-80% (як яка порода), активні, ніби здорові.
Если птица внешне здорова, то скорее всего все нормально. Хорошая несушка - лысая несушка :)
 

irena24

Активный форумчанин
Фото на днях зроблю..поки нема чим. В тому то і справа що самці теж почали лисіти, хоча не так сильно як курки. Вологість не постійна. Піднімається за 80, але раз в день топимо піч і тоді вологість падає до 50. Вентилятор на витяжку є, але зима показала що потрібен сильніший. В теплу пору вікно було відкрите майже постійно і вологість тоді була стабільна біля 60. Влітку теж лисіли, але дійсно менше...
 

G R E Y

Активный форумчанин
Корм старт пан курчак. Наблюдал у некоторых перепелят понос коричневый. Чем их пропоить? Может марганцовки дать? Воду даю кипяченную с рождения. Радились 1 апреля.
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Так важко давати поради,бо сам вже виробив собі практику,яка частенько розходиться з усіма теоріями.
Напишу.Всі бажаючі можуть кинути в мене тапками.:)
Перший день-два корм у всіх мальків(курчата,перепелята) кукурудза мелена, магазинна,та що для людей +Біотан 3z.
Воду відразу даю з-під крану.Ніколи,нікому не кип*ячу.Але...В Рівному вода водопровідна є артезіанська,добра.Тут треба підходити кожному індивідуально,виходячи з якості місцевої води.
Марганцовку взагалі ніколи не використовую.
Важливо підібрати хороший к\корм для старту і обов*язково його купувати найсвіжіший.Перші дні подрібнюю к\корм.
 

Adamenko

Активный форумчанин
Не заморачивайтесь, если корм нормальный то пройдет, в первые дни у некоторых такое бывает, помет как пенка.
А переборщите с дозой марганцовки, только хуже будет, перепелята беспроблемные воду и кобмик дал и все.
 

G R E Y

Активный форумчанин
Да, бывает как пенка. Все кушают и пьют как кони. Тфу тфу.
спасибо.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі