• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шабо

Сергій

Ветеран форума
Певно, у дворах більш звичайна )))) Знаю, що шабо коротконогі, тому нижчі, а цікаво - сам корпус, вага... Бачив у стандартах, що шабо легші. Але, як на мене, здаються крупними - певно, це через великі гребені і хвости.
Шабо - це не розмір, а форма. За розміром вони - звичайні бентамки 500-700 г. Ось серами - менші. До речі, серам я теж вже завів :)

Юрій S

Ветеран форума
Шабо - це не розмір, а форма. За розміром вони - звичайні бентамки 500-700 г. Ось серами - менші. До речі, серам я теж вже завів :)
Оооо. Йдемо в серамську тему роздивлятись ваших нових курей. Шоу-класу, корчаться неприроднім способом? :)

Сергій

Ветеран форума
Оооо. Йдемо в серамську тему роздивлятись ваших нових курей. Шоу-класу, корчаться неприроднім способом? :)
Ні, роздивлятись, поки що, нічого не будемо :) Будемо читати оповідання:D:D:D На жаль, сильно вигнутих у нас, поки що, не купити... Будемо робити самі:cool:

Romashka

Ветеран форума
Ні, роздивлятись, поки що, нічого не будемо :) Будемо читати оповідання:D:D:D На жаль, сильно вигнутих у нас, поки що, не купити... Будемо робити самі:cool:
Будете писати книжку, чи плануєте робити короткі рубрики сюди?...:rolleyes:

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,374
Пользователи
2,118
Новый пользователь
Edja
Сверху