• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шиншила

Сергій

Ветеран форума
А купити ту шубку- то треба ще більше попрацювати... Простіше вже з кроліка Рекса пошити. Колір можна гарний підібрати. Да і менше шкурок треба буде. При бажанні можна і ручним швом зшити , якщо не має скорняжки. І м'ясо на їжу. А шиншилу шкода. Вона така маленька.
Ну... Хто не хоче носити шубу з шиншилли, може хоча б на неї подивитись...;)
upload_2017-1-27_10-1-46.jpegupload_2017-1-27_10-1-46.jpeg
 

Зоріна

Активный форумчанин
Ну... Хто не хоче носити шубу з шиншилли, може хоча б на неї подивитись...;)
Переглянути вкладення 19489Переглянути вкладення 19489
Ой, сюди ще треба ценніка. Да із Дізель шоу пісню про шубу включити.:p. Але при бажанні, нє, скоріше при великому бажанні можна і зайнятися розведенням звірят. Боже, чого в нас в хозяйстві тільки не було...
А шити там шубку просто. Головне шкурки підібрати. Знайома з Сибіру з білок шубу шила. Але там такий мороз, що без шуби холодно.
Хоча ні. Краще з рексіка. Хоч і буде по вазі важчою.
 

Сергій

Ветеран форума
Ай, да хто таке довго носить. Все одно коло шиї з часом стає засмальцьоване, і набридає, і фасончики нові з'являються. Це за радянських часів довго носили шуби.
Та їх же не носять день в день на роботу:) Шуби носять, лише коли мороз... а з шиншилли то й взагалі, можна залишити "на вихід":) А тим часом тягати рексіка...:)
 

petlive.com.ua

Осваивается на форуме
Привіт, шановні учасники форуму!

Хочемо повідомити вам про нашу нову цікаву статтю, яка присвячена шиншилам - чудовим та незвичайним гризунам. Якщо ви цікавитесь тваринами та любите дізнаватися нове про їх поведінку та умови утримання, то ця стаття саме для вас!

Ми зібрали багато цікавої та корисної інформації про шиншил, в тому числі про їх звички, режим дня, харчування та умови утримання.

Не пропустіть можливість дізнатися більше про шиншил та їх дивовижний світ! Заходьте на наш сайт та читайте нову статтю вже зараз. Після прочитання ви зможете краще розуміти цих чарівних гризунів та надати їм оптимальні умови для щасливого життя.

І, звичайно, не забувайте підписатися на наші соц сторінки, щоб не пропустити жодної цікавої статті про тварин. Дякуємо, що обираєте нас!

P.S. Якщо ви щасливий власник шиншили (або знаєте такого власника), і маєте багато корисної інформації про виховання та утримання цих гризунів, будь ласка, не соромтеся написати нам в приватні повідомлення. Ми завжди відкриті до спілкування та з задоволенням поділимось вашим досвідом з нашими читачами.
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,389
Дописи
110,027
Користувачі
2,239
Новий користувач
Oxi
Угорі