• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шовкова(Silkie)

Сергій

Ветеран форума
Заносятся шёлки поздно, и условий требуют больших. И нельзя выпускать на улицу под дождь и снег. Чубы мокреют и куры болеют. Яйца очень полезные, другой состав аминокислот и минералов. Удельный вес желтка больше по сравнению с обычными несушками. Уживаются со всеми. В отличие от бентамок. У меня, правда, есть ещё худший вариант - петух ухейилюй.
А можна докладніше про "інший склад амінокислот і мінералів"? Інший - це який? І з якими породами порівнювали?

Romashka

Активный форумчанин
А можна докладніше про "інший склад амінокислот і мінералів"? Інший - це який? І з якими породами порівнювали?
І мені таке цікаво!) може дійсно будемо істи іх яйця... Бо про мясо шовкових читав, що також дуже корисне... Пошукаю де я то бачив, то потім напишу)

Romashka

Активный форумчанин
Ось знайшов!... М’ясо шовкових курей здавна високо цінується у них на батьківщині і є важливим інгредієнтом різних цілющих і дієтичних страв китайської кухні. Вважається, що воно сприяє оздоровленню жіночої статевої системи і нирок.

Сучасні вчені Бонна зацікавилися цим питанням і детально досліджували склад чорного м’яса. Вони виявили в ньому багато різних амінокислот, підвищений вміст кальцію, фосфору, нікотинової кислоти, наявність з’єднань, що очищають кров, а також речовин, які активізують роботу нирок і печінки людини.

Romashka

Активный форумчанин
Буду значит светлокожих Пухов разводить:p:rolleyes:o_O
Ось, вичитав...- М’ясо майже чорне! Такий колір створюється через великий вміст в тканинах курей меланіну. Якщо ж колір шкіри у курки (півня) не чорний, то це вказує на те, що птах не чистопородний.

Юрій S

Активный форумчанин
Ось знайшов!... М’ясо шовкових курей здавна високо цінується у них на батьківщині і є важливим інгредієнтом різних цілющих і дієтичних страв китайської кухні. Вважається, що воно сприяє оздоровленню жіночої статевої системи і нирок.

Сучасні вчені Бонна зацікавилися цим питанням і детально досліджували склад чорного м’яса. Вони виявили в ньому багато різних амінокислот, підвищений вміст кальцію, фосфору, нікотинової кислоти, наявність з’єднань, що очищають кров, а також речовин, які активізують роботу нирок і печінки людини.
Ну якщо меланін такий цілющий, то можна їсти пір'я австралорпів і ворон :)

Romashka

Активный форумчанин
Ну якщо меланін такий цілющий, то можна їсти пір'я австралорпів і ворон :)
Ага, тільки я не писав що меланін такий цілющий... Я лише перецитував про мясо....) а нижче написав, також перецитував , про колір і звязок з меланіном.... І якщо Ви піря австралорпів і ворон прирівнюєте до мяса..... я ж не бороню, можете істи будь- що, що Вам смакує і що Ви особисто вважаєте за потрібне! :) залюбки побажаю Вам смачного!!!

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,863
Новый пользователь
IrinaS_K
Сверху