• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шовкова(Silkie)

Люся

Форумчанин
Це все, що вдалось. Із 55 фото вдалось тільки це. Я їх зменшила, але вони всеодно завеликі.

Люся

Форумчанин
"Світлий дикий" мабуть дійсно суміш двох кольорів, а оті хутряні, я думаю, окремий окрас. Він не міняється і я його бачила у декількох різних людей. Крім того у них трохи другі форми, хвіст, голова, пух трохи інший. На жаль не можу завантажити фото , там де багато курочок разом. Ці курки вирізняються із юрби

Люся

Форумчанин
Фотографії краще робіть не зверху, а збоку ... так буде краще видно.
Там багатенько півників, розсадить нікуди. Вони ганяють як укушені, задираються один до одного і покою нікому нема. Фотографувати нереально. Я дуже старалась. Коли присідаю, то невстигаю. Біда.

Romashka

Ветеран форума
"Світлий дикий" мабуть дійсно суміш двох кольорів, а оті хутряні, я думаю, окремий окрас. Він не міняється і я його бачила у декількох різних людей. Крім того у них трохи другі форми, хвіст, голова, пух трохи інший. На жаль не можу завантажити фото , там де багато курочок разом. Ці курки вирізняються із юрби
Я нічого не стверджував, я просто написав свою думку і свої припущення... :)

Люся

Форумчанин
Я нічого не стверджував, я просто написав свою думку і свої припущення... :)
Ми ж з вами просто обговорюєм. Я теж не можу стверджувати, мало знань у мене, щоб наполягати. Я людина міська і досвіду мало. З курячими ветеринарами в нашій країні біда. Вся інформація з інтернету та від розмов з досвідченими людьми. І я дуже рада з вами спілкуватись

Люся

Форумчанин
Мені здається, що є кілька різновидів руденьких пушиків. Це яскраво рудий, без вкраплень чорного; такий же але трохи світліше( апельсином називають) ; рудий з чорним на хвості та крилах ; і хутряний( я його так називаю). Скоріш за все ці кольори мають свою окрему назву, але нам це невідомо. Я не стверджую, але з того, що я бачила, це логічний висновок

Romashka

Ветеран форума
Мені здається, що є кілька різновидів руденьких пушиків. Це яскраво рудий, без вкраплень чорного; такий же але трохи світліше( апельсином називають) ; рудий з чорним на хвості та крилах ; і хутряний( я його так називаю). Скоріш за все ці кольори мають свою окрему назву, але нам це невідомо. Я не стверджую, але з того, що я бачила, це логічний висновок
Можливо і так :) , я не знаю... побачимо, може хтось з форумчан більше розбирається в цьому (кольорах) і нам дасть свої фахові розяснення.... Просимо!...

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,293
Пользователи
1,924
Новый пользователь
Натали
Сверху