• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шовкова(Silkie)

Romashka

Ветеран форума
І ще з гнізда... правда вони уже підросли і гонять з мамою... :) а три араукани так і залишилися в яйцях... :(

60b9c019e1c36_image_name.jpg

60b9c0953ef96_image_name.jpg
 

Romashka

Ветеран форума
Щось цього року у мене квочка за квочкою..... заклав днями трохи яєць ще під одну квочку... це, думаю на даний момент останні яйця... бо частина з курей квоками..., а частина пішла на відпочинок...Вони і так у мене гіпер добре неслися цілу весну, яйця було дуже багато! :)
 

Romashka

Ветеран форума
Ось таке курчатко я собі відібрав і залишив з великої кількості виведених цього року шовкових... :) :)

60d25735bbcc6_image_name.jpg

60d257ae00684_image_name (1).jpg
 

Romashka

Ветеран форума
Березовий окрас? :)
От саме це я хотів запитати, чи хто знає що це за окрас і чи він підпадає під якийсь стандартний окрас чи то шось так собі... Хоча я і сам назвав це курчатко ще з 2-3 тижневого віку березовим... І так як таке за окрасом мені попалося вперше і дуже сподобалось саме тому я і залишив його собі.... А ще, бо чув колись, не знаю чи правда, що лавандовий має щось спільного з березовим.... А так як у мене лавандовий півник, то я собі надумав що щось в тому є... :rolleyes: :rolleyes:;:;::)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі