• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Шовкова(Silkie)

Юрій S

Ветеран форума
Ага, тільки я не писав що меланін такий цілющий... Я лише перецитував про мясо....) а нижче написав, також перецитував , про колір і звязок з меланіном.... І якщо Ви піря австралорпів і ворон прирівнюєте до мяса..... я ж не бороню, можете істи будь- що, що Вам смакує і що Ви особисто вважаєте за потрібне! :) залюбки побажаю Вам смачного!!!
Просто китайські "цілющі" продукти і "яйця без холестерину" вже стали анекдотами :)
 

Romashka

Ветеран форума
Просто китайські "цілющі" продукти і "яйця без холестерину" вже стали анекдотами :)
Може і так.... я таким ніколи не цікавився) просто прочитав і перецитував... не стверджуючи що то є так на 100%... І не ів ще ані іхнього мяса ані іхніх яєць.... Чого уже ів достатньо, так це маранячих яєць....
 

Юрій S

Ветеран форума
А маранячі хіба не цілющі? o_O
Мо й цілющі, особливо шкаралупа :)
А якщо серйозно, то багато хто каже, що смачніші яйця тих курей, які несуться не щодня. Он у бентамки - і смак яскравий, і жовток яскравий, і шкаралупа тверда. Знесла 10 шт. і місяць відпочиває :) Певно і в шовкових так.
 
  • Нравится
Реакції: roo

Romashka

Ветеран форума
Мо й цілющі, особливо шкаралупа :)
А якщо серйозно, то багато хто каже, що смачніші яйця тих курей, які несуться не щодня. Он у бентамки - і смак яскравий, і жовток яскравий, і шкаралупа тверда. Знесла 10 шт. і місяць відпочиває :) Певно і в шовкових так.
А марани і не несуться щодня... :) ну деколи і буває що щодня.... Значить треба перебирати ...:) )
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,193
Користувачі
2,291
Новий користувач
Stefanseno
Угорі