1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Схвальні відгуки.

Тема в разделе "Отзывы", создана пользователем admin, 4 фев 2016.

1. Бортник

Бортник Ветеран форума

Симпатии:
    961
    Баллы:
    113
    Принагідно хочу висловити подяку Аллі Василівні (PAVA) за любов до своєї справи і за результи. Пакування, відсилання, консультації - це на висоті. Хотів би звернути увагу на таку характеристику інкубаційного матеріалу як оплод. Так то що маю сказати. Отримав 140 яєць техасців, провів інкубацію. Вихід не дуже мене порадував, але(!) проаналізувавши деталі, а суть завжди криється саме у цих дрібницях, не можу не сказати пару слів.
    Так от. Вихід живих перепелят зі 140 яєць склав 72...75, тобто трошки більше половини. Але ж розбивши яйця що лишилися, побачив наступне. Ембріони сформовані, як то кажуть, чітко за хрестоматією. Жовточний мішечок втягнутий, білок повністю використаний, але неживе.... Наявні проблеми на фазі виводу, буду думати та розбиратися. Якби вилупилися всі - перепелят було би рівно 128 штук із 140 яєць. Тобто відсоток оплоду перевищив число 90. Отакої! Так от саме за це я й говорю ці добрі слова на адресу СПЕЦІАЛІСТА. Браво, Алло Василівно! Це - результат!
  2. Серафима

Серафима Форумчанин

Симпатии:
    60
    Баллы:
    18
    Xочу подякувати Валентині 77 . Отримала посилочку з яйцем амрокса . Гарно упаковано ,все ціле. Оплод з 20 яець -18 з оплодом. Та ще дуже здивували бонусні яйця. Вчора був вивід курчат під квочкою.Всі вилупились дружно 18 шт. Дякую !!! Валентина дуже приемна в спілкуванні. Не пошкодувала ,що замовила в неі яйце.
  3. Валентина 77

Валентина 77 Активный форумчанин

Симпатии:
    260
    Баллы:
    63
    Мені взаємно було приємно мати справу з доброю, порядною людиною! Рада за Ваш результат, нехай радують!!!
    Тері нравится это.
  4. Artemkyiv

Artemkyiv Осваивается на форуме

Симпатии:
    20
    Баллы:
    3
    Висловлюю подяку Петру з Луцька (Петр77) , всім рекомендую як порядну та цікаву людину з якою приємно спілкуватись і мати справи. Замовляв інкубаційні яйця (австралорпи та гамбурзькі), запакував так що можна було грати посилкою в футбол не побоюючись що яйця поб`ютьтся) гарний оплод, приємні враження.
  5. alexandr

alexandr Активный форумчанин

Симпатии:
    240
    Баллы:
    43
    "гарний" оплод,зі 100 скільки вийшло?
  6. sarmat

sarmat Форумчанин

Симпатии:
    55
    Баллы:
    18
    101шт.:) :) :)
  7. Artemkyiv

Artemkyiv Осваивается на форуме

Симпатии:
    20
    Баллы:
    3
    біля 90%, гамбурзькі трохи краще
  8. GSM

GSM Активный форумчанин

Симпатии:
    214
    Баллы:
    43
    Хочу выразить слова благодарности нашему форумчанину Борису. Заказывал очки для кур. Оперативная доставка и порадовал неожиданный бонус. Спасибо. Рекомендую к сотрудничеству.