• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Схвальні відгуки.

Бортник

Ветеран форума
Принагідно хочу висловити подяку Аллі Василівні (PAVA) за любов до своєї справи і за результи. Пакування, відсилання, консультації - це на висоті. Хотів би звернути увагу на таку характеристику інкубаційного матеріалу як оплод. Так то що маю сказати. Отримав 140 яєць техасців, провів інкубацію. Вихід не дуже мене порадував, але(!) проаналізувавши деталі, а суть завжди криється саме у цих дрібницях, не можу не сказати пару слів.
Так от. Вихід живих перепелят зі 140 яєць склав 72...75, тобто трошки більше половини. Але ж розбивши яйця що лишилися, побачив наступне. Ембріони сформовані, як то кажуть, чітко за хрестоматією. Жовточний мішечок втягнутий, білок повністю використаний, але неживе.... Наявні проблеми на фазі виводу, буду думати та розбиратися. Якби вилупилися всі - перепелят було би рівно 128 штук із 140 яєць. Тобто відсоток оплоду перевищив число 90. Отакої! Так от саме за це я й говорю ці добрі слова на адресу СПЕЦІАЛІСТА. Браво, Алло Василівно! Це - результат!

Серафима

Форумчанин
Xочу подякувати Валентині 77 . Отримала посилочку з яйцем амрокса . Гарно упаковано ,все ціле. Оплод з 20 яець -18 з оплодом. Та ще дуже здивували бонусні яйця. Вчора був вивід курчат під квочкою.Всі вилупились дружно 18 шт. Дякую !!! Валентина дуже приемна в спілкуванні. Не пошкодувала ,що замовила в неі яйце.

Валентина 77

Активный форумчанин
Мені взаємно було приємно мати справу з доброю, порядною людиною! Рада за Ваш результат, нехай радують!!!

Artemkyiv

Форумчанин
Висловлюю подяку Петру з Луцька (Петр77) , всім рекомендую як порядну та цікаву людину з якою приємно спілкуватись і мати справи. Замовляв інкубаційні яйця (австралорпи та гамбурзькі), запакував так що можна було грати посилкою в футбол не побоюючись що яйця поб`ютьтся) гарний оплод, приємні враження.

alexandr

Активный форумчанин
Висловлюю подяку Петру з Луцька (Петр77) , всім рекомендую як порядну та цікаву людину з якою приємно спілкуватись і мати справи. Замовляв інкубаційні яйця (австралорпи та гамбурзькі), запакував так що можна було грати посилкою в футбол не побоюючись що яйця поб`ютьтся) гарний оплод, приємні враження.
"гарний" оплод,зі 100 скільки вийшло?

GSM

Активный форумчанин
Добрый день, друзья. Всегда приятно говорить слова благодарности, пусть страна знает своих героев и их курей!
Спасибо Роману (Romashka-маран) и Петру(Петр 77-грюнлегеры) за качественное инкуб яйцо, отличную упаковку,приятное общение и человеческое отношение. Рекомендую данных людей к сотрудничеству.

Romashka

Ветеран форума
Добрый день, друзья. Всегда приятно говорить слова благодарности, пусть страна знает своих героев и их курей!
Спасибо Роману (Romashka-маран) и Петру(Петр 77-грюнлегеры) за качественное инкуб яйцо, отличную упаковку,приятное общение и человеческое отношение. Рекомендую данных людей к сотрудничеству.
Це я вам дуже дякую за вибір, довіру і відгук! І ніякий я не герой.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,355
Пользователи
2,082
Новый пользователь
dariaprovora
Сверху