• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Тыква фицефалия

varo

Активный форумчанин
шукаю насіння гарбуза фіголистого. (фіцефалія).
Пропозиції надсилайте в лічку в кого э шо запропонувать.
з повагою.
 

Юрій S

Ветеран форума
шукаю насіння гарбуза фіголистого. (фіцефалія).
Пропозиції надсилайте в лічку в кого э шо запропонувать.
з повагою.
Я замовляв у Сергія Дяченка з с. Пологи на Вінниччині, він присилав мені насіння цього гарбуза і хлібного сорго. Гарбуза у мене тепер нема - не визрів якогось року...
+380954519123
+380672253551
 

Romashka

Ветеран форума
Я замовляв у Сергія Дяченка з с. Пологи на Вінниччині, він присилав мені насіння цього гарбуза і хлібного сорго. Гарбуза у мене тепер нема - не визрів якогось року...
+380954519123
+380672253551
А скажіть будь ласка для чого чи для кого цей гарбуз?) Це щось спеціальне? Для тварин, чи це для людей, ну типу кавун, чи для каш? Чи щось з насінням? Чи має якісь спец вітаміни, або смак?...
 

Юрій S

Ветеран форума
А скажіть будь ласка для чого чи для кого цей гарбуз?) Це щось спеціальне? Для тварин, чи це для людей, ну типу кавун, чи для каш? Чи щось з насінням? Чи має якісь спец вітаміни, або смак?...
Біла м'якоть, темні зернята. Поки молодий, нагадує кабачок (я млинці типу кабачкові з нього робив). Кажуть, дієтичний, корисний, але про всі гарбузові таке кажуть. І худоба може їсти. Довго зберігається в сухому нехолодному місці, навіть до весни, хіба що трохи всихає. Але я помітив один мінус - пізньоспілий. Тому треба, певно, з розсади висаджувати. Не знаю, нащо він мені був потрібен, уже нема :)
 

varo

Активный форумчанин
Ні, просто треба до неї трохи інакше ставитись ніж до гарбуза звичайного. Висівати раніше на 2 -3 тижні і не рвати перед першими замороками. і все буде визрівати.)
 

varo

Активный форумчанин
Мені вона потрібна як кормова культура.
 

varo

Активный форумчанин
Плюсів декілька: не боїться заморозків, корінева більша і глибша - не так боїться засухи. Може лежали в теплому сухому приміщенні 2 роки. І не переопиляеться з іншими гарбузами -не потрібно кожного року для чистоти культури покупати насіння.
 

Юрій S

Ветеран форума
Плюсів декілька: не боїться заморозків, корінева більша і глибша - не так боїться засухи. Може лежали в теплому сухому приміщенні 2 роки. І не переопиляеться з іншими гарбузами -не потрібно кожного року для чистоти культури покупати насіння.
Вона у вас була раніше?
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі