• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Українська чорна білогруда

serega UA

Moderator
Команда форума
105-1.jpg
Популяція створена в Інституті птахівництва УААН у 50-х роках нашого століття. Птиця зберігається як генофондна популяція в Селекційно-генетичному центрі ІП УААН чисельністю 300 самок і 60 самців.

Популяція створена К. В. Калмиковим і Я. Ю. Фішелевим, виведена методом складного відтворювального схрещування місцевих українських білогрудих качок з пекінськими і хакі-кемпбелл.

Основні показники продуктивності:
несучість за рік яйцекладки — 130—140 шт.; маса яєць у 52 тижні — 83—88 г; жива маса у цьому ж віці: селезнів — 3,5—4 і качок — 3,0—3,5 кг.

Колір яєць білий.

Рекордні показники продуктивності:

несучість за рік яйцекладки — 210 шт.; маса яєць у 52 тижні — 93 г; жива маса у цьому ж віці: селезнів — 4,5 і качок — 3,8 кг.

Чорні білогруді качки мають дещо піднесений тулуб з дуже широкими і глибокими грудьми. Спина широка, довга, із значним нахилом від плечей до хвоста. Хвіст трохи піднесений. Оперення чорне, частина грудей і живота біла. У селезнів верхня частина шиї із синьо-фіолетовим полиском. Ноги невисокі, помірної товщини, чорні, розташовані значно ближче до задньої частини тулуба. Дзьоб трохи ввігнутий, середньої довжини, зовсім темний. Очі чорні, блискучі, досить великі. Крила розвинені, міцні, щільно прилягають до боків.

Відтворювальна здатність: середня заплідненість яєць — 90—94%; середній вивід каченят — 70—72%.

Генотип забарвлення оперення: С/С D/D М/М Е/Е S/S.

О. П. Подстрєшний, Ю. В. Бондаренко

Нариман

Активный форумчанин
ну, у нас такие в продаже есть) у меня давным давно такие были.
сосед держал в этом году. ничего выдающегося , такие же как и остальные . но из- за цвета неудобные.

и у нас , я думаю, слово " украинская" продавцы не говорят, к сожалению

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,344
Пользователи
2,040
Новый пользователь
Svetasve
Сверху