• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Українська глиняста порода качок.

Максим2012

Активный форумчанин
Порідна група м’ясного напрямку продуктивності. Виведена в Інституті птахівництва УААН (нині Державна дослідна станція птахівництва НААН) шляхом спрямованої племінної роботи з місцевими сірими качками. В подальшому проводився відбір та підбір птиці з
глинястим оперенням.
У дорослої птиці цієї породи чітко виражений статевий диморфізм за кольором оперення: у самок воно коричневого кольору, на спині і на крилах пір’я більш світліше, щільно прилягає до тулуба; у самців забарвлення оперення голови, шиї та грудей коричнево-бронзове, на іншій частині тулуба - буро-пісочне; дзьоб світло-зелений у самців та темно- зелений у самок; груди широкі, глибокі, випуклі; спина широка, пряма; крила щільно прилягають до тулуба;
ноги червоно-оранжеві; шкіра біла; шкаралупа яєць біла. Жива маса дорослих селезнів – 3,0 - 3,4 кг, дорослих качок – 2,9 - 3,1 кг; жива маса каченят у 7-тижневому віці – 2,6 – 2,8 кг; несучість самок за 21 тиждень продуктивного періоду 104-110 яєць, маса яєць – 65 - 73 г, вивід каченят – 75-78%.

upload_2018-2-8_22-29-46.png
 

Вложения

Світланка

Форумчанин
Випадково зустріла таку об*яву... Хтось знає про це господарство? Вказана Полтавська обл, Шишацький р-н. Дуже цікаво!!!

Продам добових каченят Полтавських (хохлатих)качок виведених в приватному господарстві Полтавщини!Батьківське поголів'я привиті вітчизняною вакциною проти вірусного гепатиту качок провіреною на якість, Держдослідного виробничого підприємства птахівництва Держдослідної станції птахівництва НААН!збереженість 99%, відрізняються стійкістю та витривалістю,вміст жиру в тушці мінімальний 10%!Смак м'яса неперевершений!Ціна 40грн,опт від 100шт-35грн/шт!Без торгу,лише самовивіз,доставки нема,поштою не відсилаєм!В 70днів мають вагу 3-4кг, відрізняються стійкістю до вірусних захворювань качок завдяки зміненому генотипу геном хохлатих і присутністю в породі інших порід ретельно підібраних для отримання даного результату!Аналогів не існує в світі!

 

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,371
Сообщения
108,494
Пользователи
2,109
Новый пользователь
Гала
Сверху