• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Утки скороспелки

Діма 7

Ветеран форума
картошку вареную? если давать кукурузную крупу или надо зерносмесь
Да. Можно кукурузную крупу. Но говорят чем больше разнообразие тем лучше. Повторюсь: жрут все и много, а Вы смотрите по возможностям
 

irena24

Активный форумчанин
Нарадили моїй мамі качок взяти інкуб.яйцем. Породи назвали 'голуба' і 'мраморна'. Що вага молодняка до 4 кг, а дорослих до 7-8. Ось тепер гадаю що це за породи такі можуть бути? Бо по селах так часто буває-тримають щось а породи і не знають, називають 'по сільському'. Підозрюю що 'голуба' це голубий фаворит. А 'мраморна' це що може бути? І вага качки до 7-8 кг виглядає підозріло. Та й я б швидше мускусів завела...
 

irena24

Активный форумчанин
До якого типу відносяться фаворити? Якщо взяти і їх і мускусів то можна потім схрестити і отримати домашнього муларда на м'ясо?
 

Діма 7

Ветеран форума
Нарадили моїй мамі качок взяти інкуб.яйцем. Породи назвали 'голуба' і 'мраморна'. Що вага молодняка до 4 кг, а дорослих до 7-8. Ось тепер гадаю що це за породи такі можуть бути? Бо по селах так часто буває-тримають щось а породи і не знають, називають 'по сільському'. Підозрюю що 'голуба' це голубий фаворит. А 'мраморна' це що може бути? І вага качки до 7-8 кг виглядає підозріло. Та й я б швидше мускусів завела...
З качок, яких я знаю, лише мускусний качур може набрати таку вагу.
 

serega UA

Moderator
Команда форуму
Нарадили моїй мамі качок взяти інкуб.яйцем. Породи назвали 'голуба' і 'мраморна'. Що вага молодняка до 4 кг, а дорослих до 7-8. Ось тепер гадаю що це за породи такі можуть бути?
Ну то нехай покажуть маточне поголів"я на вагах:Dhilariouspng, ті хто нарадив...
Басня про качок...trollpng
 

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
Нарадили моїй мамі качок взяти інкуб.яйцем. Породи назвали 'голуба' і 'мраморна'. Що вага молодняка до 4 кг, а дорослих до 7-8. Ось тепер гадаю що це за породи такі можуть бути? Бо по селах так часто буває-тримають щось а породи і не знають, називають 'по сільському'. Підозрюю що 'голуба' це голубий фаворит. А 'мраморна' це що може бути? І вага качки до 7-8 кг виглядає підозріло. Та й я б швидше мускусів завела...
Просіть фотографію батьківського стада. Можливо вам мускусних качок пропонують, звичайні качки стільки не важать.
 

Діма 7

Ветеран форума
До якого типу відносяться фаворити? Якщо взяти і їх і мускусів то можна потім схрестити і отримати домашнього муларда на м'ясо?
Так, будуть... Атле якщо взяти гарних мускусів, то і не потрібео ні якмх мулардів.
В мому рейтингу на першому місці мускусні качки. Що по поведінці, що по харчах і саме головне, по смаку мяса.
 
Останнє редагування:

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
До якого типу відносяться фаворити? Якщо взяти і їх і мускусів то можна потім схрестити і отримати домашнього муларда на м'ясо?
Я б вам не рекомендував вдома виводити Мулардів, заплідненість яєць буде в кращому випадку 50%. На промислових фермах давно застосовують штучне запліднення для виведення гібридних качок.
Ось так це виглядає.380166-2.jpg
 

irena24

Активный форумчанин
Дякую за відгуки. Мускусів не тримали бо спочатку мої хотіли таких качок щоб тільки на літо а до холодів порізати. Того поки лиш мала справу з мулардами. На смак муларди мені дуже подобаються, але в нашому регіоні їх важко знайти 5тиденних, з 3-4 тижднів продають. Тому й виникла ідея спробувати отримати мулардів вдома. Як проблема в тому що тільки 50% запліднених яєць буде- то нічого, мені ж не в промислових масштабах вони потрібні. Про качині яйця в мене вся родина каже що не гарно пахнуть і ніхто їх їсти і так не буде (брали колись на пробу). На вихідні поїду сама ще подивлюся на батьківське стадо. Мама їх бачила каже що крупні, але скільки там ваги по вигляду не скажеш. Каже що наростів біля дзьоба не було, так що мабудь не мускуси. Мабудь господар просто так нахвалював що аж про 7-8 кг наговорив.
 
Останнє редагування:

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі