1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Вибір інкубатора

Тема в разделе "Инкубация", создана пользователем PAVA, 22 июн 2014.

1. LIBojar

LIBojar Ветеран форума

Симпатии:
    3.003
    Баллы:
    113
    Славик, а как же новое приобретение... Как он вообще, что то никто не пишет о впечатлениях...
    Нина Касич нравится это.
  2. Slavik

Slavik Ветеран форума

Симпатии:
    1.235
    Баллы:
    113
    Пробував с ним поработать толку с етого ноль, Поставил вентилятор зделал отверствия для вентеляции побольше, поставил ножки так как на нем етого нет ( если кладете его на стол то все вент отверствия закрыти) Пробував два раза инкубировать результат есть но не такой как нада сначала было 40% оплоду для меня ето очень мало, потом доработав ещо немножко получив 50%. Ети сами яйця в моей квочка дают 85-90 %
    Вывод такой : Очень хороший ящик для сушения сухофруктов, но надо доработать...
    PCPofC и LIBojar нравится это.
  3. Slavik

Slavik Ветеран форума

Симпатии:
    1.235
    Баллы:
    113
    Ещо думаю добавить две лампы и раставить их по углах.. И ещо одно не маловажное очень тонкий пеновласт вернее стенки его тонкие как для такого большого инкубатора, надо очень акуратно сним обращатся иначе разломится.
  4. Grifon

Grifon Форумчанин

Симпатии:
    74
    Баллы:
    18
    Моделист-Конструктор вам в помощь.
    Проще новый сделать.
  5. Slavik

Slavik Ветеран форума

Симпатии:
    1.235
    Баллы:
    113
    Та мне новый не нада у меня три Квочки с самого первого выпуска. Я их купил у завода с Черкас 50 штук тогда ещо цена была если помню 150 гривень гдето так...
  6. Запорожец

Запорожец Активный форумчанин

Симпатии:
    1.192
    Баллы:
    93
    Проверено Квочка супер!
    Віктор Боровець нравится это.
  7. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.070
    Баллы:
    113
    Про бест сказати нічого не можу, не юзав. А Тандем-200 в мене вже давно. Там була ціла епопея, як я відправляв його назад виробнику і як мені робили на замовлення. Я про це вже десь тут писав. Але справа не в тому. За час користування я майже все викинув з нього. Спочатку викинув автоматичне зволоження. Потім поміняв вентилятор, а 2 інших переставив на стелю інкубатора. Потім відключив реле і купив недороге термореле і лампи підключив через нього. Нарешті накрився поворот лотків і хоч виробник вислав мені новий моторчик, налаштувати його я не зміг, він крутить тепер лише в 1 сторону. Як результат - мішаю яйця руками. Але... Останні 2 виводи цього року вивелись 100% курчат з тих яєць, які дійшли до кінця інкубації. Нарешті я ним задоволений, якби ще яйця хто замість мене крутив:)
    Резюме: якщо треба вивести на рік 1-2 виводки курчат, можна брати. Плюс - відносно недорогий. Якщо ж передбачається, що він працюватиме цілий рік, або більшу частину року... то я б не радив. Там ще всередині він обшитий фольгоізолом(?) (в мене - пластик), то не домиєшся потім і не додезинфікуєшся. Або брати і, так як я, весь час доробляти (переробляти), щоб вийти на більш-менш хороший результат... Але, може, виробники зараз вже його кращим роблять, моєму - років 4 вже...
    олег 59 нравится это.
  8. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    9.070
    Баллы:
    113
    Там ще (в Тандемі) лотки, бачу, так і не виймаються (в мене виймаються). Ой, так геморно в нижній лоток яйця закладати, не кожного рука туди влізе, треба мати тонкі передпліччя...:) Але зараз вони стали робити ще одну лінійку інкубаторів, які називаються "промисловими". Ті краще зроблені, але ціна в 2 рази вища...
    Віктор Боровець и олег 59 нравится это.
  9. Віктор Боровець

Віктор Боровець Активный форумчанин

Симпатии:
    222
    Баллы:
    43
    Рівненська обл Березнівський р-нс.Балашівка
    Сергію, дякую за роз ясненя. А хтось може розповісти про бест? Хто користується чи користувався best ,відгукніться. Там також обшитий фольгоізолмхом?
  10. etvas

etvas Осваивается на форуме

Симпатии:
    0
    Баллы:
    1
    Доброго дня, уважаемые форумчане!
    Подскажите пожалуйста о инкубаторе Broody.
    Что за "зверь" такой?
    Спасибо!